RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije


Opet Ulica Janeza Trdine 1 jebemu... kad god se nesto dobro "pojavi" je na toj adresi, jeli bio netko tamo? moram priznat da mi smrdi na neku sacekusu, iako do sada nisam imao takvih iskustva ali jednostavno mi nekako ne lezi to...
Procitaj recenzije na EGE sve ti kazu cura je lazna!!
 
Imam u planu danas, jedino me može odbiti ako je malo punija, nekako mi takve ne leže.


Ako zelite dobar sex, uzmite Sony-u. Najljepše iskustvo do sada, drugi dan sam opet išao. 1.65cm nekih 50kg, lepa guza, meko tijelo, ali male sise, usne silikon, pa kad se ljubi ide polako pazi.
Sonya gdje ti je link?
 
Tu se spominjala maserka Senka, plava baba kratko ošišana sa tetovažama, radi masažu sa ručnim. Neko je dao i njeno ime i prezime i fb profil. Pratim je na fb i vidim da se nosi ko da joj Todorić sponzor, a još važnije stalno objavljuje svoja putovanja. Mene zanima ako je stvarno ta maserka Senka ta sa fb, Ksenija Senka Ban, kad stigne još i masirat??
Jel ide ko kod nje na masažu???
 
Tu se spominjala maserka Senka, plava baba kratko ošišana sa tetovažama, radi masažu sa ručnim. Neko je dao i njeno ime i prezime i fb profil. Pratim je na fb i vidim da se nosi ko da joj Todorić sponzor, a još važnije stalno objavljuje svoja putovanja. Mene zanima ako je stvarno ta maserka Senka ta sa fb, Ksenija Senka Ban, kad stigne još i masirat??
Jel ide ko kod nje na masažu???
Ima koji kontakt od ove ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh