SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa nista Dala ponudu cijenu...neplacam joj put ako zeli doc do mene ..poslala jos jednu sliku sebe da je bolje vidim...izgleda ljepo, mlada cura od 24...ali bi Rado volio neki Instagram njen sa vise slika gdje je mogu pogledati bolje....rekla je da I'ma ali da neda osim ako ne budemo bliski I dobri...ja neznam cekam njen odgovor jos...volio bih vidjeti je vise I bolje
 


Jel bio ko kod ove, je realno ili prijevara neka?
Mene isto zanima...ja se snjom sad dopisujem I dogovaram..neda Instagra..trazi kupon radi prevara...sto se dogadja..I'ma li koga TKO ce nesto mozda nesto znat..cura mi je poslala par slika...mala je ono slatka
 
cura mi poslala par njenih slika...reci ce mi svoju adresu i poslala mi je audio snimku poruke odmah kad sam je trazio instagram...jedino drustvene mreze nezele dati...sto je malo glupo ali ajd
 
De nemoj zajebavat da će zaobiljno uplatiti novac nekom cigiću u Moslavini ili Dardi .... Šta nije ranije rekao da je lud, nego je potrošio 7 postova....

ej ajd slušaj ti, ako si već od volje za bacit pare u ništa, reci jesi od volje da uplatimo loto sa njima, bolje su šanse za nešto ubrat nego sa tim... ???

I samo radi evidencije 200 kn jednako 2 bombona, molly, eksera, a subota navačer, grad pun turistkinja, i sve hrle na ista nepoćudna mjesta ko ribice...



Get a life kid
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh