RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Bio neki dan i slažem se!

Daleko od toga da je neki top komad i vide joj se godine, ali ukupan dojam je i meni bio top, vrijedi svakog centa s obzirom na ponudu koja je inače u Rijeci i načina na koji odradi posao. Tko voli GFE, pun pogodak. Anita mi je ipak za moj pojam malo prestara.

Ja osobno vjerojatno ne bih ponovio jer volim da je uvijek nešto novo i od njih 10 u pravilu sa 9 bude prvi i zadnji put. Btw, najebao sam se od top klase do svakakvih gabora po svim dijelovima svijeta u životu, čak sam i Evu Gugić odradio tako da stvarno imam jeben želudac i svakakve fetishe, ali stvarno ne znam kako možete jebat ovu Anu što tu piše po forumu. Znam da je inače u Rijeci ponuda u kurcu ali jebote skokneš do Italije, barem je nama to blizu, i poštediš se noćnih mora. Cura ima ozbiljnih psihičkih problema, to se vidi iz aviona, čak i da liči na nešto i da je džabe, izbjegavao bih je u širokom luku.

Btw, ima neka dobra ciganka u Rijeci da nije neki zajeb s bonovima i sličnim pizdarijama? Po mogućnosti s većim prirodnim cicama, može bit i deblja?
Ta Yara neka lokalna tu u Rijeci? Moze neki link / opis / kontakt pls?
 
1651753773472.jpeg
Bio danas kod Juiliane..
App u ulici Rackoga,ok je,veliki krevet..dogovor ok..
Ona je na slici,lijepo lice ali ipak malo jača u guzici nego na slici ali meni ne smeta..:)..
Oral bez,dosta lose…prelagano i pipkavo..ljubljenje samo cmokanje…:)..ne zna beknuti engleski…posluša sve,namjestas je kako zelis ali sve mehanički bez entuzijazma …cice odlične ali ocito novi rad pa boli čim pipnes..dupe pravo brazilsko za nabijati..ne moze prst ni u picu ni u guzu…
Uglavnom,šteta je 150€/45 min…

Oral:2/10
Gfe:2/10
Dupe:8/10
App i dogovor:7/10
 
Pogledajte prilog 3782
Bio danas kod Juiliane..
App u ulici Rackoga,ok je,veliki krevet..dogovor ok..
Ona je na slici,lijepo lice ali ipak malo jača u guzici nego na slici ali meni ne smeta..:)..
Oral bez,dosta lose…prelagano i pipkavo..ljubljenje samo cmokanje…:)..ne zna beknuti engleski…posluša sve,namjestas je kako zelis ali sve mehanički bez entuzijazma …cice odlične ali ocito novi rad pa boli čim pipnes..dupe pravo brazilsko za nabijati..ne moze prst ni u picu ni u guzu…
Uglavnom,šteta je 150€/45 min…

Oral:2/10
Gfe:2/10
Dupe:8/10
App i dogovor:7/10
A glavica lijepa kak anđelek. Bolje da se škole primila a ne kurca 😵😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh