BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, ima oi neko validan br od Nine iz Zalika (Mostar), ova dva koja su ovdje objavljena jedan nije aktivan, na drugi se niko ne javlja. Da probam s njom nesto dogovoriti, sa Almom i Nanom ispade nemoguce dogovoriti... Ili ako neko imas jos neki prijedlog za Mostar da nije objavljen zamolio bih da javi...
Isto mi je sa Ninom...ta Nana se ne javlja...koja je Alma,jel imas kontakt
 
Ova tema se ubila za sipa-u, sve što im treba se javno dijeli na ovoj temi,a još gore od toga je što je tema javna i može se pristupiti čak i bez korisničkog naloga.
 
Ova tema se ubila za sipa-u, sve što im treba se javno dijeli na ovoj temi,a još gore od toga je što je tema javna i može se pristupiti čak i bez korisničkog naloga.
Pa i svi oglasi su javni, i može ih naći ko god hoće, ne treba im ova tema.
Ionako na ovoj temi nema baš puno korisnih informacija, 90% poruka ovde je: "Može li i meni broj?"... i "Ima li šta u Živinicama i Kalesiji?"
 
Pa i svi oglasi su javni, i može ih naći ko god hoće, ne treba im ova tema.
Ionako na ovoj temi nema baš puno korisnih informacija, 90% poruka ovde je: "Može li i meni broj?"... i "Ima li šta u Živinicama i Kalesiji?"

Superoglasi imaju brojeve nazovu dobiju adresu cijenu uslove ....
Sipa se ne bavi prekrsajima.
Mislim da je kazna za prostitutke 500 KM i to ako prizna.
 
Superoglasi imaju brojeve nazovu dobiju adresu cijenu uslove ....
Sipa se ne bavi prekrsajima.
Mislim da je kazna za prostitutke 500 KM i to ako prizna.
Postoji krivična odgovornost u našem zakonu. Zapetljano je to kod nas, radi se o polulegalizovanoj prikrivenoj prostituciji. Najbolje maserke za sada prolaze, 99% sigurnost u poslu. Nisu one predmet u policijskim aktivnostima ako se ona javno oglašava, zabranjeno je davanje i primanje usluga takvih za novac. Pa čak i kažnjavanje supružnika postoji, ako se radnja obavlja na javnom mijestu. Lično znam da se djevojke u drumskoj prostituciji ne maltretiraju, zna policija za svaku pojedinačno sve. I neće biti predmet obrade sve dok bezbjednost osobe ne bude narušena, bilo nje ili klijenta!!!
 
500 maraka sat vremena?
Taman da joj je pi.ka od zlata, ne vrijedi.
Kad prelistaš šta se nudi po Austriji i Njemačkoj za 100-150 eura, cure prelijepe... i to tamo gdje su plate po 1500-2000 eura, onda pogotovo Sara ovdje ne vrijedi vise od 100-150 maraka.
Slazem se
100 do 150 moze se naci extra riba
budalastina je vise od toga al svako ima svoje.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh