BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

U Sarajevu je izgleda ova Alma negra na najboljem glasu što se kompletne usluge tiče.
U Mostaru i Hercegovini slab izbor ovih što se javno oglašavaju uglavnom su romkinje u pitanju.

Inače se po gradu puno žena i cura spominje kao promiskuitetno,ali nema smisla javno pisati imena, jer nemaju oglase nego određeni krug ljudi s kojim budu.

Lidiju su hvalili ali je problem što je više ljudi svašta o njoj pisalo ovdje. Pitanje je šta je laž a šta istina.
 
Bio sam u Banjaluci prosle sedmice. Inace sam do sada uvek koristio dating opciju na Xhamster-u za pronalazenje zabave za mesta u kojima idem pa sam tako dan-dva pre dolaska razgledao zenske profile iz BL i jedna slika mi se ucini poznatom iako ne otkriva facu u potpunosti. Na kraju se ispostavi da je u pitanju Mila Prerad (u nicku sa sajta je takodje njeno ime).

Definitivno jedno od boljih iskustava za novac koji trazi i vreme provedeno sa njom (vecera + odlazak u iznajmljeni apartman za noc).

Glupost. Mila Prerad vec par mjeseci ne zivi niti boravi u Banjaluci. A i ko je ne poznaje moze to zakljuciti po njenom ig.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh