ZAGREB - Iskustva & recenzije

o kojoj to dami pricamo
Nije bitno uopće o kojoj je riječ. Radi se o osobi citiram "godina možda i preko 60. Veliki trbuh!!!!" dakle o očigledno ogromna debela starica, i njoj platiti 600 kn, i onda dodatno još 1500, pa o takvom gnomu se ne može ni zajebavati a kamo li to jebavati i iskrcati 200 eura. Pa da li stvarno imate želudac, na kojim ste vi narkoticima, što vas pogoni koje gorivo....i kao što je Atlas napisao onda ove cure normalnog izgleda i pristupa i trebaju dignuti cijenu na 1000 kn. Sjebat će te totalno i ovako neuredno tržište. Daj nemojte plaćati shrekove kao normalne cure, jedino tako ćemo imati red na tržištu ili ćemo za vikend preko granice...
 
Nije bitno uopće o kojoj je riječ. Radi se o osobi citiram "godina možda i preko 60. Veliki trbuh!!!!" dakle o očigledno ogromna debela starica, i njoj platiti 600 kn, i onda dodatno još 1500, pa o takvom gnomu se ne može ni zajebavati a kamo li to jebavati i iskrcati 200 eura. Pa da li stvarno imate želudac, na kojim ste vi narkoticima, što vas pogoni koje gorivo....i kao što je Atlas napisao onda ove cure normalnog izgleda i pristupa i trebaju dignuti cijenu na 1000 kn. Sjebat će te totalno i ovako neuredno tržište. Daj nemojte plaćati shrekove kao normalne cure, jedino tako ćemo imati red na tržištu ili ćemo za vikend preko granice...
koji je njen link
 
Nije bitno uopće o kojoj je riječ. Radi se o osobi citiram "godina možda i preko 60. Veliki trbuh!!!!" dakle o očigledno ogromna debela starica, i njoj platiti 600 kn, i onda dodatno još 1500, pa o takvom gnomu se ne može ni zajebavati a kamo li to jebavati i iskrcati 200 eura. Pa da li stvarno imate želudac, na kojim ste vi narkoticima, što vas pogoni koje gorivo....i kao što je Atlas napisao onda ove cure normalnog izgleda i pristupa i trebaju dignuti cijenu na 1000 kn. Sjebat će te totalno i ovako neuredno tržište. Daj nemojte plaćati shrekove kao normalne cure, jedino tako ćemo imati red na tržištu ili ćemo za vikend preko granice...
To je ono sto mene psiho interesira za analizu. Dakle gnom koji spada u karegoriju strasila u kukuruzu, ili cak za horor film, kojem lik mrtav hladan kesira da je jebe..Alooo..Pa ona tebi treba platiti ne da je jebes, vec samo da bacis pogled na nju i trenutno izgubis potenciju sljedecih mjesec dana, uz zescu terapiju protiv stresa koji si prozivio sto si je vidio. I ti to jebes?? To je za zescu psihoanalizu. To je taj svejeb kojeg treba strucno psiholoski proucavati i pokusati spoznati, sto se to u njemu desilo i kako je uspio doci do te razine dna u kriterijima koje uopce nema..
 
Generalno gledano ..sve ide u PM..
Dobre cure se odavno ne reklamiraju po oglasnicima ..imaju svoje stalne i sigurne klijente i tesko se tu ubaciti ..
Neke su van pogona ..

Neke se ubacile u klasu vise..

Na PO ..ponuda ocajna .
Prije 10g ne sjecam se da je bio takav odnos prema klijentima .,kao sto je danas
 

Ne znam što bih rekao i gdje počeo...
Samo prva slika je ona, ostale su tko zna od koga, kaže kao prekrila tetovaže puderom, sere čim zine. Dogovor preko posrednika, popusti se lako dogovore, čuvajte poruke kao dokaz kad se počne pravit glupa. Visoka baba 50 god. Sere cijelo vrijeme i još na to sere, savjet utrpat joj odmah do jaja u čvalje jel inače ne prestaje. Baba zna poso, ali sve ovisi koliko joj date da eskivira, voli i bježat od kurca...pjeva neke cajke i stenje na švapskom...po naglasku i čelu republika srpska...savjet ako ste novi u ovom sportu obrlatit će Vas gadno i bez imalo srama.
Jel ona bila na Lanistu
 

To je ono sto mene psiho interesira za analizu. Dakle gnom koji spada u karegoriju strasila u kukuruzu, ili cak za horor film, kojem lik mrtav hladan kesira da je jebe..Alooo..Pa ona tebi treba platiti ne da je jebes, vec samo da bacis pogled na nju i trenutno izgubis potenciju sljedecih mjesec dana, uz zescu terapiju protiv stresa koji si prozivio sto si je vidio. I ti to jebes?? To je za zescu psihoanalizu. To je taj svejeb kojeg treba strucno psiholoski proucavati i pokusati spoznati, sto se to u njemu desilo i kako je uspio doci do te razine dna u kriterijima koje uopce nema..
Nije mi jasno kako se nekome digne na takve žene,, pa ako mu se moze dici na te babce zasto ne stavi oglas da je zigolo, dobivat ce 200e umjesto da placa
 
jebote, iskustva i recenzije se zove tema, oni raspravljaju o pizdarijama -.-

uglavnom, jučer dođem s puta doma, nešto kontam idem na kavu, ali nisam već dugo nešto tuđe marno.
I sad ja gledam po plavom, bukvalno 5 oglasa i sad zovem redom, kad javi se:


dogovorimo brzo, ženska je na laništu, parkiraš kod plodina tamo kod arene i minuta pješke
kao pola sata 500, sat 800, ja reko ajde pola sata pa ćemo vidjet

poslje sam skonto da je to ona riba kaj je tu netko pisao da pjeva narodnjake hahahaha
da sumiram, nisu njene slike, ne smiješ ništa, dok puši (bez kurtona) ne smiješ je pipnut za kosu, jebanje (nema anal, ne radi to kao više, a šupak vidim poderan), uspio nekako s guza da svršim, otuširao se i paljba

ZA ONE KOJI ŽELE ZNATI VIŠE:
Pričala je da radi u njemačkoj inače (isti posao), sad je tu jer se rastaje, pa treba sredit papire, dok me kao "masirala" što nema veze s masažom je pjevala neke narodne, ispričala mi je uglavnom cijelu svoj životnu priču u tih 6-7minuta dok me masirala, poslije dok sam se tuširao mi je pjevala (to sam ja reko, nek otpjeva jednu od halida) to mi je bio vrhunac večeri hahahaha, poslije mi je još pokazivala sliku nekog svog cda, valjda je prije bila pevaljka od kud znam, ja tamo više ne bi otišao ni drogiran, kunem vam se
Baš bi htio proći do nje u petak jer mi je želja probat neku u tim srednjim godinama. Zašto si napisao da nebi više tamo došao niti drogiran? Šta te toliko odbilo od nje i koji su minusi, šta je to točno bilo toliko loše. Hvala unaprijed.
 
Baš bi htio proći do nje u petak jer mi je želja probat neku u tim srednjim godinama. Zašto si napisao da nebi više tamo došao niti drogiran? Šta te toliko odbilo od nje i koji su minusi, šta je to točno bilo toliko loše. Hvala unaprijed.
Nekog nešto pali ta zena ima ogromne sise bila je sex bomba u mladim danima ,vidiš da je napisao da je išao po sisama da se isprazni
 
Baš bi htio proći do nje u petak jer mi je želja probat neku u tim srednjim godinama. Zašto si napisao da nebi više tamo došao niti drogiran? Šta te toliko odbilo od nje i koji su minusi, šta je to točno bilo toliko loše. Hvala unaprijed.
Pa gle, prvo ne smiješ je pipnut za kosu, drugo melje gluposti non stop, treće sise vise, stomacina također (čitaj nije mi napeta ni malo), četvrto ne puši lose ali ne može duboko sto bi bilo ajde donekle barem napeto i peto cijena, za 5 glavi to sto dobiješ nema logike. To je moje subjektivno mišljenje, ako netko voli takav tip, odnosno malo starije Itd, njemu će biti ok. (Također je rekla nema nigdje svršavanja sem u kurton, ako ti to kaj predstavlja). Ali generalno, ja pojedem svaki put govno kad idem na ove s plavog, možda je i do mene😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh