ZAGREB - Jel bio tko?


Ovo nesto novo?
 
El bio ko kod te Cluy???
Aloha ekipica!😜
Nisam bil kod nje ali bi htel ostaviti svoje recenzije od par dama kod kojih sam bil a tu su u vrhu zanimanja...
Idemo po redu:
1) Viki Folnegoviceva
Dobra pusacica kurca i voli ga primati jako i zna biti prilicno kooperativna i normalna(rijetko!) ali ima,po meni,ozbiljnih problema sa dopom i zato je tak suha/anoreksicna(a bogami i izgubljena kad ju zovete pa se pogubi,jadna)
Ak odradi posel,odradi ga dobro ali je junky a to zna biti problem...😜
I uglavnnom i je...:)
2) Tina 'Nazionale'
Potvdjujem sve pohvalne navode od ekipe prije i mogu reci samo-svaka cast!
3) Mazna(Kristina)
Kuja koja je prije radila samo jedan tjedan u mjesecu po 5 dana ali je u zadnje vreme krenula full time(odjebal ju je decko ili?) I trazi 500/750 i izgleda u njuski,po meni najbolje od svih ovdje,ali je cca 155-160cm i cca 40kg i kad ju krenes jebat cvili u svakoj pozi da ju boli sve...
Pusi odlicno a i jebe se tak (ali jako kratko:):))...Uglavnom za njezne jebace...
PS Slike su njene ali nemate mjerilo tak da je malo manja nego mislite...
4) Dea masazerka
Sprektaularno pusenje i stvarno ozbiljna masaza...Cura je totalno ok!
5) Atraktivan crnka 44(malo vise ima ali ok;))
Starija je malo ali izgleda odlicno a bogami odradjuje sve odlicno i nemam nikakvih primjedbi...:)
NASTAVAK SLIJEDI...😜😜
 
Spaljena narkomanka
Bio sam prošle godine
Nazvao sam je pitao koliko je pola sata
Sva zbunjena rekla mi 300kn
Ja velim super kad mogu doći. Veli za pol sata. Tad je bila u Remetincu dosao sam radila je u nekoj kuci koja je bila iznamljena
Usao sam u nutra dosli smo do sobe. Gdje je trazila po mob neku pjesmu. Kleknula i rekla mi inace je 600kn.ja velim ako neces idem. Bila je bahata cak mi je rekla da ce me strpat u crnu vreću i izbact van. Bez razloga
Znaci na drogirana gluča
 
Bio sam prošle godine
Nazvao sam je pitao koliko je pola sata
Sva zbunjena rekla mi 300kn
Ja velim super kad mogu doći. Veli za pol sata. Tad je bila u Remetincu dosao sam radila je u nekoj kuci koja je bila iznamljena
Usao sam u nutra dosli smo do sobe. Gdje je trazila po mob neku pjesmu. Kleknula i rekla mi inace je 600kn.ja velim ako neces idem. Bila je bahata cak mi je rekla da ce me strpat u crnu vreću i izbact van. Bez razloga
Znaci na drogirana gluča
O kojoj pises?
 
Aloha ekipica!😜
Nisam bil kod nje ali bi htel ostaviti svoje recenzije od par dama kod kojih sam bil a tu su u vrhu zanimanja...
Idemo po redu:
1) Viki Folnegoviceva
Dobra pusacica kurca i voli ga primati jako i zna biti prilicno kooperativna i normalna(rijetko!) ali ima,po meni,ozbiljnih problema sa dopom i zato je tak suha/anoreksicna(a bogami i izgubljena kad ju zovete pa se pogubi,jadna)
Ak odradi posel,odradi ga dobro ali je junky a to zna biti problem...😜
I uglavnnom i je...:)
2) Tina 'Nazionale'
Potvdjujem sve pohvalne navode od ekipe prije i mogu reci samo-svaka cast!
3) Mazna(Kristina)
Kuja koja je prije radila samo jedan tjedan u mjesecu po 5 dana ali je u zadnje vreme krenula full time(odjebal ju je decko ili?) I trazi 500/750 i izgleda u njuski,po meni najbolje od svih ovdje,ali je cca 155-160cm i cca 40kg i kad ju krenes jebat cvili u svakoj pozi da ju boli sve...
Pusi odlicno a i jebe se tak (ali jako kratko:):))...Uglavnom za njezne jebace...
PS Slike su njene ali nemate mjerilo tak da je malo manja nego mislite...
4) Dea masazerka
Sprektaularno pusenje i stvarno ozbiljna masaza...Cura je totalno ok!
5) Atraktivan crnka 44(malo vise ima ali ok;))
Starija je malo ali izgleda odlicno a bogami odradjuje sve odlicno i nemam nikakvih primjedbi...:)
NASTAVAK SLIJEDI...😜😜
Viki opet radi?! Ajd skopiraj ovo sve na temu recenzije ili linkaj tam. Tenks
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh