Smokva.com

Smokva uglavnom poslije na nacin da vlasnici stalno kreiraju profile, mahom zenske, koji onda miruju par mjesecikoje onda aktiviraju po potrebi pa onda mi koji pogledamo vidimo kad su aktivirani prije malo vise vremena, a to im daje kredibilitet pa mi kupimo pretplatu a one naravno nikad ne odgovore ili u rijetkom broju slucajeva odgovori admin da te naješka za jos koju pretplatu.
 
U svakom slucaju, pretezno izbjegavati, mozda im to posalje neku poruku pa se malo opamete jer nije bas da ih je tesko prokuziti
 
Da li je jučer netko bio na Smokvi?
Neka ženska Ema Horvat, (emahorvat1996@gmail.com), tražila je bon od 500 kn hrvatske lutrije, ali kao prekrij 2 broja od koda kad joj slikaš i pošalji joj da vidi da si ozbiljan.
I onda joj ga daš kad se nađeš s njom.

Čisto me zanima da li je netko probao jer zvuči 99% kao muljaža.
 
Da li je jučer netko bio na Smokvi?
Neka ženska Ema Horvat, (emahorvat1996@gmail.com), tražila je bon od 500 kn hrvatske lutrije, ali kao prekrij 2 broja od koda kad joj slikaš i pošalji joj da vidi da si ozbiljan.
I onda joj ga daš kad se nađeš s njom.

Čisto me zanima da li je netko probao jer zvuči 99% kao muljaža.

Pa za samo prekrivena 2 broja ne bi trebalo predugo pogoditi sa svim mogućim kombinacijama. Reci joj da ćeš prekriti 3 broja :) muljaža ko kuća
 
Ja ni nisam zainteresiran samo me zanima da li je netko probao.
2 znamenke skrivene, znači 99 kombinacija da pogodi točan kod bona
3 znamenke, 999 kombinacija
 
I dalje sam misljenja da je 95 % profila na Smokvi radjeno i napravljeno od samih vlasnika Smokve jer samim time sebi stvaraju zaradu na racun naivaca. Po meni bi najbolje bilo jednostavno ih zaobilaziti u sirokom krugu
 
Jedna od slika, takva je bila na Smokvi, sad je više nema pod tim imenom
 

Prilozi

  • Slika s potpisom.jpg
    Slika s potpisom.jpg
    190,7 KB · Pregleda: 803

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh