ZAGREB - Jel bio tko?

naččii ovak, vidim da se stalno nešto priča o Viki, bio s njom davno preko tindera na cugi, nisam ni znao s čim se bavi, mene ljubila na cugi, ja je odjebao haha.vi koji pričate da je ona vrhunska, stari moj vi pičke niste prave vidjeli u životu, ona je jebeni, ali jebeni prosjek
Viki je i nedavno bila na tinderu, dobar poznanik se dopisivao s njom. Aktivno traži dečka, ili kako ona to već zamišlja u glavi.

Ona je premija samo za one koji voli bas prave Mrsavice. Ili za one koji su 4-5 puta za redom u svojim lutanjima naletili na odron sa oglasnika.

Ali ne može se reci da ne drzi do sebe. Put je ok, ekstenzije, silikoni. Sve to ima svoju publiku ali tijelo je kao kostur od bicikla. Izrazito mrsava
 
Viki je i nedavno bila na tinderu, dobar poznanik se dopisivao s njom. Aktivno traži dečka, ili kako ona to već zamišlja u glavi.

Ona je premija samo za one koji voli bas prave Mrsavice. Ili za one koji su 4-5 puta za redom u svojim lutanjima naletili na odron sa oglasnika.

Ali ne može se reci da ne drzi do sebe. Put je ok, ekstenzije, silikoni. Sve to ima svoju publiku ali tijelo je kao kostur od bicikla. Izrazito mrsava
Slažem se sa svim navedenim.
Daleko od toga da volim deblje,popunjene, krupnije ali Viki je stvarno premršava.
Ne shvaćam ljude koji plate da bi jebali ispodprosječnog izgleda cure.
 
Ajmo ovako da vas sad vecinu popljuvam sta pricate da su Viki, Leona itd najbolje, KOD VIKI nisam nikada bio jer nju nikada nisi mogao dobit i kad si je dobio i dogovorio sjebe te, znaci da je neznam kak dobra u seksu kod nje bas iz principa nebih isao jer se ne drzi dogovora, KOD LEONE sam bio jednom, i iako mi je seks bio top jer je odlicna picka, cak mi je zenska i svrsila sa njom isto vodis borbe oko dogovora i kontakta, da se mene pita te sve picke koje vi hvalite su kurac, najbolja picka kod koje sam bio i koja se jebeno dobro sevila je bila ona plavokosa Laura nekad radila na selskoj, mlada mama sa velikim sisama, iako je nju isto tesko bilo dobiti kad si se dogovorio to je bilo to, meni je cak priznala da se ne jebe sa svakim i da sam joj toliko slatki da bi me odfurala doma, jebo sam ju cak i kad je bila pod mengom eto tolko o tome.

Ima jos tu i tamo koja picka koja je stvarno super za pojebat i otic ali vecina njih se ili ne oglasava ili su prestale, znao sam ostat u kontaktu sa par njih ali dan danas mislim da se najbolje jebu one sa EGE-a no jedino kaj me jebe kod njih je to sto su bolesno skupe i deru nas za pare dok se u austriji jebu za 50 eura !!!
 
bio sam samo jednom kod leone i bilo mi ok, dvaput kod viktorije i oba puta je bilo super, kod laure neka 3 il 4 i kad je zagrijana seks s njom je poezija, al slažem se da ju nije lako dobiti u zadnje vrijeme.
 
bio sam samo jednom kod leone i bilo mi ok, dvaput kod viktorije i oba puta je bilo super, kod laure neka 3 il 4 i kad je zagrijana seks s njom je poezija, al slažem se da ju nije lako dobiti u zadnje vrijeme.
Laura je meni bas bas top cura, znaci ta zena stvarno obozava seks i rekao bih da je cista nimfomanka, pa zapitaj se koja bi htjela seks pod mengom ako nije nimfomanka..i uz to lijepa je u licu i ima dobre obline po nogama i guzici, sise prirodne cetvorke rekao bih, lijepo stoje objesene, mene svaki put izmasirala prije seksa da me opusti, i stvarno svaka pohvala za curu da je vise njih ko ona pa PO bi bio ko rudnik pun zlata..
 
Znači to više Bog ne može pohvatat, da zaključimo, da li famozne Laure i Leone ima trenutno na oglasima?
Neznam, ja sam imao neki broj od nje ali je neaktivan u zadnje vrijeme, navodono neki kazu da se ona oglasava kao Plavokosa 25g sada na PO, no nisam siguran nisam uspio dobit ju na broj a i slike su nekako drugacije od onih koje su bile pa nemogu rec, a sto se tice Leone ona se ja mislim ne oglasava a broj iako je aktivan na wappu nije bila online vec neko vrijeme.
 
Laura je meni bas bas top cura, znaci ta zena stvarno obozava seks i rekao bih da je cista nimfomanka, pa zapitaj se koja bi htjela seks pod mengom ako nije nimfomanka..i uz to lijepa je u licu i ima dobre obline po nogama i guzici, sise prirodne cetvorke rekao bih, lijepo stoje objesene, mene svaki put izmasirala prije seksa da me opusti, i stvarno svaka pohvala za curu da je vise njih ko ona pa PO bi bio ko rudnik pun zlata..
Laura nije losa,tijelo je ok,pogotovo sise ali realno faca je bezveze.Naravno da nema svatko isti ukus ali Viki je 2 klase lijepsa cura u faci.Meni osobno je i usluga bila bolja kod Viki.Kod Laure sam bio 2 puta i ne mogu reci da je bilo loše,voli se ona jebati,drugi puta mi dala i u guzu samoinicijativno ali faca mi je bas bezveze i zato je i nisam vise ponavljao.
 
Viki je i nedavno bila na tinderu, dobar poznanik se dopisivao s njom. Aktivno traži dečka, ili kako ona to već zamišlja u glavi.

Ona je premija samo za one koji voli bas prave Mrsavice. Ili za one koji su 4-5 puta za redom u svojim lutanjima naletili na odron sa oglasnika.

Ali ne može se reci da ne drzi do sebe. Put je ok, ekstenzije, silikoni. Sve to ima svoju publiku ali tijelo je kao kostur od bicikla. Izrazito mrsava
Ma Viki je valjda bila na svakoj mreži koja postoji.Meni je bila ok ali stvarno je bila premršava.U doggyu pogled na one kosti i zdjelicu mi je bio turn off.Da nije stavila silikone ne bih je ni vidio nakon prvih par puta makar pušenje je bilo top.Sa silikonima je pogodila i još da se udeblja malo bila bi avion.Jedino šta je predzadnje ful poludila i bila čudna i teška za dogovor.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh