ZAGREB - Jel bio tko?

Bez osuđivanja molim. Tražim curu ili ženu koja u sexu kaka i piški po muškarcu ili bar pišanje . Zagreb i okolica. Molim javljanje u privatne poruke ako neko zna takvu ili sama takva da se javi. Ne zanimaju me visoke, smješne cijene koje domine daju. Samo realna cijena. Imam 38 godina. Dobro izgledam.
 
Bez osuđivanja molim. Tražim curu ili ženu koja u sexu kaka i piški po muškarcu ili bar pišanje . Zagreb i okolica. Molim javljanje u privatne poruke ako neko zna takvu ili sama takva da se javi. Ne zanimaju me visoke, smješne cijene koje domine daju. Samo realna cijena. Imam 38 godina. Dobro izgledam.
Vidi na fetiš podforumu iako ja mislim da nas trolaš. Sretno
 
Kaže zbunjola da je fejk, pod tim na sto misliš? Fotke? Bio?
 
Ekipaaa pozzz... Listam po forumu i oglasniku ali eto ne mogu naći ništa konkretno... Ima li tko kakav prijedlog ZG do 300,400 kn pola sata neka zgodna dama noci ;)
 
Ekipa, zna li netko mozda, radila je sa Anom Jordanovac, u istom prostoru jedna malo starija dama, vise ne radi, imala je oglas pod nazivom " sexy sexy " ali nikako se vise ne oglasava, a da idem kod ane da je pitam ne znam hoce li i reci di je ta dama.
Da napomenem, manjeg rasta, fino popunjena, mozda nekih 37 godina.
Ugodna njezna, Ana je malo grublja.
Ako netko zna 😥
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh