BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

mlada cura jako mrsava, moja procjena 160cm 42kg bez trunke celulita i jako lijep ravan trbuh...izgleda kao da ima 16g s dosta velikim silikonskim cicama za svoju gradju tijela... da se lijepo nabijati sto me iznenadilo jer mnoge od 70kg se prave da ih smeta, uglavnom tko voli takve curke ok.. tko ne voli mrsavice nek ode kod sare
Potvrdujem, mala je bas petite, nije anoreksicna jednostavno je sitna i to sve jako lijepo izgleda. Tko voli takve, ovo je stvarno top. Jedino sto je uzasno uska, to nisam u zivotu dozivio, osjecao sam se kao crnac u bbc vs tiny girl filmovima. Simpaticno, ali ne planiram ponoviti, ipak je malo ekstremno.
 
Jel netko bio kod ovih cura?
 
mlada cura jako mrsava, moja procjena 160cm 42kg bez trunke celulita i jako lijep ravan trbuh...izgleda kao da ima 16g s dosta velikim silikonskim cicama za svoju gradju tijela... da se lijepo nabijati sto me iznenadilo jer mnoge od 70kg se prave da ih smeta, uglavnom tko voli takve curke ok.. tko ne voli mrsavice nek ode kod sare
Wow. Moj tip definitivno.
Je li se ponudila za svrsavanje po licu ili u usta?
 
Jel itko bio kod ove? Sjecam se da sam prije viđao njene oglase, i cini mi se da dolazi s ovom Tiffany, ali ne mogu naci nista u prijasnjim recenzijama

 
ne... blowjob joj nije bas vrlina i vidi se da nema bas iskustva u ovom poslu sto meni ne smeta
Cek los joj je bj? Jel se bar trudi kad pusi, ili je nezainteresirana? I jel s kondomom ili bez? Jer ako joj je tarifa 150e za 30 min ili 250e za 1h, a ne pusi bas dobro, onda mi se ne cini bas kao najbolji izbor. Ne mogu se odlucit na koju s EGE da odem dns/sutra 😅
 
Jel itko bio kod ove? Sjecam se da sam prije viđao njene oglase, i cini mi se da dolazi s ovom Tiffany, ali ne mogu naci nista u prijasnjim recenzijama

Bio sam ja kod tiffany,zajedno su njih dvije stalno.Top su
 
Cek los joj je bj? Jel se bar trudi kad pusi, ili je nezainteresirana? I jel s kondomom ili bez? Jer ako joj je tarifa 150e za 30 min ili 250e za 1h, a ne pusi bas dobro, onda mi se ne cini bas kao najbolji izbor. Ne mogu se odlucit na koju s EGE da odem dns/sutra 😅
mala je neiskusna, jebiga... pusenje je bez kondoma, ali pusenje je za ocjenu 2... meni osobno pusenje nikada nije nesto zbog cega idem, vec glavno jelo
 
Jel itko bio kod ove? Sjecam se da sam prije viđao njene oglase, i cini mi se da dolazi s ovom Tiffany, ali ne mogu naci nista u prijasnjim recenzijama

To je bivši broj od "Alba". Imao sam kontakt preko WhatsApp i pitao, jeli stvarno tako trenirana, kako ljudi kažu. "Je, je, volim fitness" veli ona i pošalje mi slike.

Kaźem da slike nemaju blage veze s treningom i obriše ona slike sa chat-a. A niti slike sa EGE nisu bile sportske. Od onda nema kontakta makar poslao upit u 12om mjesecu jeli je u ZGu.
 
Pitanje za sve...je li se nekome javila jedna Argentinka koja je bila ovu jesen u Hrvatskoj? Nastupala je pod imenom Sofia, a zapravo se zove Mirian. Bila je u Zadru i Splitu, a zadnjih je mjesec dana provela u Zagrebu, imala je apartman u Tkalčićevoj. Uglavnom, sada je kao u Njemačkoj, prije je bila u Španjolskoj, svugdje je slabo sa poslom i ona bi se vratila u Hrvatsku jer je tu kod nas kao super. Pita me mogu li joj pomoći oko toga, jel bi ja njoj poslao nekakvo pozivno pismo i sl...ne pada mi na pamet, naravno. Zanima me je li se samo meni javila ili je još sa nekim drugim sa foruma pokušala?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh