BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kontaktirao sam ovu ribu koja je trenutno u SA. Traži 150 eura za pola sata i uključena je u cijenu SAMO klasika i bj bez ljubljenja. Sat vremena je 200 evropskih i tu je uključena lingam masaža, sve ostale želje se doplaćuju...

Ne vrijedi truda, a ni para.
 
Brate, ja kad sam probao cura ko dragulj u blatu. Brzo odgovara, fina u dopisivanju, cak ti i slike sa facom posalje. Provuko slike kroz reverse image search nema nista, originali. Sve to bilo fino, kad sam pitao za adresu, cura salje screenove, kako su joj drugi klijenti uplacivali bonove i onda dobiju adresu. Kontam sebi znao sam da je u necemu caka. Tako da....ako ti se da kockat sa 20 50 maraka koliko vec probaj pa nam javi. Ima dosta i zelenih ali i crvenih zastava.
Isto prosao, samo popusio foru...prevara teska, a navuce te zednog preko vode jbg...
 
Yap, zivuci dokaz za ove sto opet pitaju jel xbon prevara,....a da se razumijemo bilo je prije nego sam otkrio forum....jer te bas navuce, sto je napisao kolega iznad, screenovi s ljudima sto su uplacivali i dobili adresu, ozbiljna operacija
Znaci supljak... Rekao bi po porukama samo takva, iako meni nije spomenula bonove ali ne bi se usudio ni rizikovati otici na lokaciju...
 
Yap, zivuci dokaz za ove sto opet pitaju jel xbon prevara,....a da se razumijemo bilo je prije nego sam otkrio forum....jer te bas navuce, sto je napisao kolega iznad, screenovi s ljudima sto su uplacivali i dobili adresu, ozbiljna operacija
Brate ispao si panjina teska, imao sam takvu ponudu unatrag 3 god i nisam nasjeo, kuja mi pocela psovat na tel kad sam rekao da mi ne pada napamet da joj placam unaprijed, ova trazila na racun pare...
 
Vec sam jednom pitao ali nisam dobio odgovor, pa mozda sad neko bude.
Prosli put u Sarajevu bio sam na masazi kod djevojke nekih 40tak godina na piku nasao sad nema oglasa, mislio sam da je to ova kod koje sam prije bio ali nije.
Uglavnom ova gdje sam jednom davno bio je naselje iza Hifine pumpe poslije stupske petlje u Sarajevu, 40tak godina, uglavnom to sto radi dobro radi volio bih sutra ponovo otici, pa zna li neko kako se zove i kontakt neki ako ima zahvalan bih bio...
 
Imas par ovih djevojaka sto se vrte stalno sto se tice Mostara:
Ena, Alma, Lidija, Nina, ova neka starija dama prema Zovnici Nana neko je napisao brojeve par postova prije... To ti je to, imas sve brojeve na forumu uglavnom... Kako je napisao covhej od svih nabrojanih rekao bih a je Nina najlaksa za dogovoriti pa eto javi sta bude, jesi uspio s nekom dogovoriti...
Imaš broj Ene? Meni na 2 profila koja ima na fb nije odgovorila ni s jednog
 
Imali neko broj od te starije sa prijedorske petlje
Da ugovorim druzenje
Dno, dna! Ne vrijedi ona više pomena. Diže sebi cijenu a godine je već gaze. Nije nikako korektna, a poznata je po džeparenju sitnica koje pronađe oko sebe u vozilu. Jedino ko ima zatamljena stakla pa sebi može priuštiti luksuz da ne žuri sa poslom negdje na proširenju, ostalo je sve na brzinu. A uglavnom stopira samo bolja auta ako je vozač sam. Preporuka za nju, jedino ako nema baš ništa. Ali opet preskupo za ono šta nudi...
 
Vec sam jednom pitao ali nisam dobio odgovor, pa mozda sad neko bude.
Prosli put u Sarajevu bio sam na masazi kod djevojke nekih 40tak godina na piku nasao sad nema oglasa, mislio sam da je to ova kod koje sam prije bio ali nije.
Uglavnom ova gdje sam jednom davno bio je naselje iza Hifine pumpe poslije stupske petlje u Sarajevu, 40tak godina, uglavnom to sto radi dobro radi volio bih sutra ponovo otici, pa zna li neko kako se zove i kontakt neki ako ima zahvalan bih bio...
+387 60 35 99 503 Marina, to je ta iza hifine pumpe, jednom prije 5-6 mjeseci sam i ja bio kod nje na masažu.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh