ZAGREB - Iskustva & recenzije

I tako ja danas dosao u zg i vratio se suhog kurca ....dakle ovako....
Vec oko 12h danas sam kontaktirao zelenooku Leonu dali radi ,javila se na whatsapp i rezervirala prvi da budem u 18:30 ,mislim si ono prvi danas ,ma ne može bolje i picu joj polizem doslovno....ja budala joÅ” dođem skoro jedan sat prije ,rade popijem kavu nego da zakasnim ...javim se pola sata prije nistaaa,reko ajde možda nekog ima ,kad ono vec i 18:35 i nikaj s toga ,niti se ne udostoji ispricati mrcina bezobrazna šŸ¤¬šŸ¤¬šŸ¤¬
I kaj sada reko ajde javim seeee luciferki jer sam kod nje jednom bio i bilo sve odlicno,makar sam poslje čitao za novu galeriju da su neke prevare bile ili sta vec ali ajde riskiram kako sam bio i prvi puta...kad ona mene pita dali sam vec bio kod nje i gdje ,ja objasnim lijepo ,i zamisli onda me pita zakaj ocu opet kod nje ako sam vec bio šŸ¤¦šŸ¤¦šŸ¤¦pa jebem vas koji vam je kšŸ¤¦šŸ¤¦šŸ¤¦
 
Vatrena Ella..
Prostor Laniste
Zena je spaljena ,ali na pozitivan nacin.
Visoka ..jaca crnka ,ali ne debela ..
Na njen izgled,mazda bi ipak sisa trebala biti mrvu veca ,ali ok..
Ne vodim kao nedostatak.
Priznajem ..iako izgledom zena ok,nije moj tip.
Vise volim mrsavije,tipa Silve

Spikom ubija ..isto ko Silva,samoje Ella u drugacijem modu
Mozda je to nacin da opusti klijenta ,ali nekom to i nije super.
Nasmijao sam se kod nje,priznajem ..ali..jebemu nisam dosao gledat komediju.
Najvise me nerviralo sto usred oralnog pocne pricat nesto sasvim nevezano za sex ,pa ispada da mi ga je pusila 20min..
To meni nije ok.
Guzicom pobjegne na drugikraj tak dane mos do nje.

Cijena ..800kn..1h..odmah je rekla da je broj svrsavanja neogranicen u tom intervalu.
Ajd ok to je vec postao neki standard.
Ali generalno gledano ostao sam razocaran.
Steta sto su se neke cure povukle iz biznisa ,recimo Anita iz Travnog,ili one dvije s Rudesa.
A Red Sonja je postala ko tajni agent ,svi je spominju a do nje ne mogu vec 3g.
 

5 *

Cura sa slike, nije neki scam, kaže da ima 25 godina, 160cm visoka i trudi se stvarno, ne broji ti niŔta i ne gleda na sat, a engleski zna kolko treba.

200ā‚¬/sat, dogovor vam je na whatsapp.

Prostor blizu centra, uredno. Nudi ti se tuÅ” prije i poslije.

Sat unaprijed se javljaÅ” minimalno, dobijeÅ” upute di ćeÅ” i to je to.

Od akcije imaŔ masažu, bj, regular i sve je s kabanicom. Mogo sam nadoplatit joŔ pol sata- sat, da sam htio, al sam se nakon 1h malo umorio (van forme jbg).

Ne možete niŔta zamjeriti, sve je dobro.

Ako je joŔ netko bio, slobodno se nadoveže, ovo vam je moje iskustvo.

Pozdrav
 
0919580672
Vjerojatno su njezine slike, jedino Å”to ima par tetovaža koje nisu uočljive na slikama. Ima prirodnu sisu i mali trbuŔčić. Po izgledu, iznad prosjeka plavog oglasnika. Ali usluga..... NiÅ”ta ne radi bez kondoma, za sex pohvalno. Oral zna raditi, ali meni nije to to sa kondomom, nadalje samo 2 poze sa njom možeÅ” raditi( Zato jer ju navodno bole noge). Čini mi se da i nije ovaj posao za nju. Nema ljubljenja, požuruje. Ne bih ponovio.
Å teta: 400/600.
Lokacija: Siget
 
0919580672
Vjerojatno su njezine slike, jedino Å”to ima par tetovaža koje nisu uočljive na slikama. Ima prirodnu sisu i mali trbuŔčić. Po izgledu, iznad prosjeka plavog oglasnika. Ali usluga..... NiÅ”ta ne radi bez kondoma, za sex pohvalno. Oral zna raditi, ali meni nije to to sa kondomom, nadalje samo 2 poze sa njom možeÅ” raditi( Zato jer ju navodno bole noge). Čini mi se da i nije ovaj posao za nju. Nema ljubljenja, požuruje. Ne bih ponovio.
Å teta: 400/600.
Lokacija: Siget
Koje dvije poze nudi? :)
 

Evo ljudi ako je ko upratija moj post...uslijed puta u njemacku sutra za petak je ovo dogovoreno ,para previŔe ,oko dogovora sve se da rjesit ...
Buduci da ce ovo bit prvo i zadnje iskustvo sa damama ovin kad je bal nek je maskenbal pa da vidimo sta se daje sve za te novce i koliko ce se dogovor postovati ...
Javim svakako islustvo u subotu
Dojmovi? šŸ¤­
 
  • 175f543337d90b9867ef34aca064189498eac9f2-GalleryThumb.jpg

Lokacija
Grad Zagreb
Telefon
095/531-0501
Oglas je aktivan od 04.01.2022.
Oglas pregledan: 906 puta
Å ifra oglasa: 4812607


Osnovni podaci
Vrsta: Partneri
Tip: Žene

OpÅ”irnije o oglasu​

Atraktivna plavuÅ”a, sitnije građe, 168/50/3, 24 godine, za galantnu gospodu. Moj prostor! Diskrecija 100%.

Nemogu je nikako uloviti,cak se i javi kaze adresu i onda nista dalje,fake ?
Zar nije to ona mala koja dolazi iz Sarajeva povremeno? Lea ili kako vec se predstavlja.
 

otiŔao jučer ponukan nečijom recenzijom. lokacija je na knežiji masaža 350/30min, 400/45 min, 500/60 min. ima ih viŔe u prostoru, sobe su sa stolovima za masažu

maserka je niža, mlađa, rekao bih definitivno ispod 30 (kao Å”to je netko naveo 25-28 ), čini se utrenirano tijelo nema viÅ”ka kg, grudi 1-2 , ali nije mi sjela pa sam se zahvalio i otiÅ”ao.

nije neka recenzija ali eto ako nekoga zanima
 

otiŔao jučer ponukan nečijom recenzijom. lokacija je na knežiji masaža 350/30min, 400/45 min, 500/60 min. ima ih viŔe u prostoru, sobe su sa stolovima za masažu

maserka je niža, mlađa, rekao bih definitivno ispod 30 (kao Å”to je netko naveo 25-28 ), čini se utrenirano tijelo nema viÅ”ka kg, grudi 1-2 , ali nije mi sjela pa sam se zahvalio i otiÅ”ao.

nije neka recenzija ali eto ako nekoga zanima
A Å”ta opće kud ideÅ”, ak nemreÅ” jebat?
 
Da su masaže senzualne, joÅ” bi i vrijedilo, ali većina salona nudi hj i diranje dupeta. To je to. Ne vrijedi novaca.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh