ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bezobrazna i bahata srpkinja izbjegavati u širokom luku stan smrdi po cigaretama a higijena upitna
 
Nastavljajući se na odličan post od kolege kako curama ne treba dati da se postavljaju i kurče, evo moje recenzije jučerašnjeg dana...
Ne znam sad lijepiti linkove ali oni iskusniji znat će o koje se dvije "dame" radi.
Bio sam u gužvi, dosta sastanaka, obaveza i poželim se malo opustiti.
Ujutro na wp pošaljem lijepu, pristojnu i konkretnu poruku čuvenoj Leoni. Predstavim se, kažem što bih volio i što tražim. Leona mi lijepo odgovori malo prije podne, puno smajlića i lijepih riječi. Ponudi mi termin oko 13 h., a ako ne mogu onda neki drugi do navečer. Nakon 10 minuta joj odgovorim i složim se s terminom u 13, usput otkazujući jednu obavezu. Ona pročita i više ne odgovara ništa. Stalno je online. Pošaljem kasnije još jednu poruku, ona ništa. Oko 19 h joj pošaljem zadnju poruku, pitam je li sve ok, fino, dobronamjerno. Ona odgovori nešto stoto. Tada sam je izbrisao iz telefona.
Oko podne, videći da je Leona nepouzdana, pošaljem poruku plavoj dami od 36g koja je na Vrbanima, u PO nudi elegantnu masažu svima koji su razočarani dosadašnjim masažama. Plava dama u crnoj suknjici s tri fotke. Ona mi odgovori, fiksiramo termin u 20 h, s tim da je moram nazvati u 19 h da mi da adresu i kaže cijene. Zovem u 19.00 žena se ne javlja, kasnije pošaljem ljubaznu poruku, ništa. Onda sam i nju izbrisao iz telefona.
Zašto sam ih izbrisao? Zato što imam svoje dostojanstvo i nedam se zajebavati. Te dvije dame od jučer me sutra mogu nazvati i, u znak isprike, mi ponuditi mjesec dana besplatnih dolazaka i nema šanse da bi im otišao ni besplatno. Jednostavno je, tko me napravi majmunom i izigra me, bez poruke, isprike, objašnjenja, za mene više ne postoji.
Mnoge cure se ponašaju tako. Zašto? Zato što mogu, zato što još uvijek ima mnogo onih koji će prijeći preko vučenja za nos i za uši samo da bi nešto uboli. Mnogo je ljudi bez karaktera i kičme. Kad bi svi odjebali takve cure, pa kad bi im pao posao, brzo bi sve one sabrale i postale onakve kakve jedino smiju biti - korektne, pristojne, pristupačne i umiljate. Sve drugo - crveni karton.
Puno ih je kojima fali elementarnog kućnog odgoja, no puno je i takvih klijenata pa priča ide dalje.
Za mene, nema šanse. Ja te plaćam, uredan sam, normalam, pristojan i prilazim ti s poštovanjem. Ni od tebe ne očekujem ništa manje. Game over za takve.
Sve to stoji i sam sam takav...al sta da radimo mi iz Dalmacije koji 3 i pol sata putujemo do zg.i onda tako zovi jednu drugu pa obilazi zgrade kvartove pa.se javi nejavi..odjebe zajebe ...lakse je vama koji ste tu iz zg.imate vremena i sutra otic preksutra ..mi dodemo na jedan dan pola dana i nazad
 
Bezobrazna i bahata srpkinja izbjegavati u širokom luku stan smrdi po cigaretama a higijena upi
Što nije to luciferka ?
Je ona je bas mnogo arogantna nadrkana preko telefona .a.kazes pusi mnogo smrdi po cigarama higijena??? haha a na oglasu kaze sve top po koncu..eto treba citat ipak ove recenzije
 
Ja sam bio prije par mjeseci. Nije mi se cinilo da ima bas 50, starija je. Fkt je mrsava i meni se to ne svidja. Ocrtavaju se plocice na trbuhu i vidi se da je u treningu. Masaza je bila oke, tu nemam kaj rec i zenska je fkt napaljena, ona mene nagovarala da ju sevim i bez doplate i svega.
O tome i pricam, nemate kriterija, ja se prepo kad sam je vidio, a to je bilo prije 5 godina.
Isto ko i ona vjekoslava, reklamirate je ko top picu, jedva nekako dosao do nje, kad sam je vidio stari moj paljadaaaa.. reklamira se kao 38 godina a ono zena na pragu 50-tih i jos se po trulim zubima vidi da ne pazi na sebe
 
Bezobrazna i bahata srpkinja izbjegavati u širokom luku stan smrdi po cigaretama a higijena upitna
Eto iz mog stajalista drugacija verzija 🙆🙆
Cura izgleda malo zajebano na prvu,al svatite nesto....kako se vi prema njima ponasate tako ce se i one prema vama ,vrlo jednostavno...
Niti bezobrazna,niti bahata a niti higijena nije bila upitna.....za preporuku,bio sam jednom i mislim da cu opet jednom svratiti do nje 🤠
 
Eto iz mog stajalista drugacija verzija 🙆🙆
Cura izgleda malo zajebano na prvu,al svatite nesto....kako se vi prema njima ponasate tako ce se i one prema vama ,vrlo jednostavno...
Niti bezobrazna,niti bahata a niti higijena nije bila upitna.....za preporuku,bio sam jednom i mislim da cu opet jednom svratiti do nje 🤠
Ja bio isto kod ove al ima oko godinu dana od toga,bila ok imala 2 ili 3 tetovaže i dala sve šta oces,anal nisam pito.
Eto iz mog stajalista drugacija verzija 🙆🙆
Cura izgleda malo zajebano na prvu,al svatite nesto....kako se vi prema njima ponasate tako ce se i one prema vama ,vrlo jednostavno...
Niti bezobrazna,niti bahata a niti higijena nije bila upitna.....za preporuku,bio sam jednom i mislim da cu opet jednom svratiti do nje 🤠
 
Sve si istinu napisao
Ja bio isto kod ove al ima oko godinu dana od toga,bila ok imala 2 ili 3 tetovaže i dala sve šta oces,anal nisam pito.
Ja bio isto kod ove al ima oko godinu dana od toga,bila ok imala 2 ili 3 tetovaže i dala sve šta oces,anal nisam pito.
Eto iz mog stajalista drugacija verzija 🙆🙆
Cura izgleda malo zajebano na prvu,al svatite nesto....kako se vi prema njima ponasate tako ce se i one prema vama ,vrlo jednostavno...
Niti bezobrazna,niti bahata a niti higijena nije bila upitna.....za preporuku,bio sam jednom i mislim da cu opet jednom svratiti do nje 🤠
Istinu si napisao 👍
 
O tome i pricam, nemate kriterija, ja se prepo kad sam je vidio, a to je bilo prije 5 godina.
Isto ko i ona vjekoslava, reklamirate je ko top picu, jedva nekako dosao do nje, kad sam je vidio stari moj paljadaaaa.. reklamira se kao 38 godina a ono zena na pragu 50-tih i jos se po trulim zubima vidi da ne pazi na sebe
Slažem se oko Ave. Ne znam dal ima svrhe više išta pisat jer ukusi su totalno različiti. Neki hvale Avu a ja pojma nemam ma temelju čega. Kod Ave sam bio u malom stančiću na Kvatriću i isto se prepao kad sam je vidio. Lice jako grubo, da se blago izrazim, radila je, mislim nekaj s usnama pa to nije dobro ispalo. Ona mršava, jako tamnoputa, ne bi rekao da ima 5 banki, čini mi se mlađa ali sve to nekak nezdravo izgleda. Da ne bude sve negativno, sjećam se da je oral bio ok i ona dosta vatrena, trudi se, pristojna, ali odbio me njen izgled, premršava i pretamna, vidi se na njoj da je jaaako dugo u poslu, predugo i toliko skučen prostor, kao da si u nekoj ćeliji, tolko je to sve tijesno bilo.
 
Za Vjekoslavu/Snježanu ne znam, nisam još bio, nikak da je uhvatim ali one sise moram mjesit i želim se poigrat se sa stopalima od te ženetine od 180cm pa nek je krezuba sto puta :)
 
Neki dan sam dosta kasno odlučio se zabavit (što je jako loša ideja jer u večernjim satima ponuda je skoro ravna nuli). Bio sam uporan i dobio ove tri žene:

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/atraktivna-crnka-oglas-4808347
Ova je rekla da cepa 400/600 i da je na Krugama. Po glasu bih reko da je mlađa cura, ali izrazito nervozna i bahata preko telefona. Dogovorio se da ću doć do nje za 20 minuta ali stigao sam već za 10. Zvao sam ju, ništa. Pričekao još cca 20 minuta, zvao i više se nije javljala.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaza-oglas-4811606
Ova je rekla da radi masažu sa oralom za 300, ali preko mobitela mi se čini da je starija žena, tako da sam odustao.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/senzualna-crnka-oglas-4809837
Ova radi klasiku 400/700 (nisam siguran), folnegovićeva, ali po glasu sam skužio da je starija od 40 pa opet nisam otišao haha.

Ako netko zna nešto više, neka napiše. Pogotovo ova prva bahata me zanima.
 
Neki dan sam dosta kasno odlučio se zabavit (što je jako loša ideja jer u večernjim satima ponuda je skoro ravna nuli). Bio sam uporan i dobio ove tri žene:

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/atraktivna-crnka-oglas-4808347
Ova je rekla da cepa 400/600 i da je na Krugama. Po glasu bih reko da je mlađa cura, ali izrazito nervozna i bahata preko telefona. Dogovorio se da ću doć do nje za 20 minuta ali stigao sam već za 10. Zvao sam ju, ništa. Pričekao još cca 20 minuta, zvao i više se nije javljala.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaza-oglas-4811606
Ova je rekla da radi masažu sa oralom za 300, ali preko mobitela mi se čini da je starija žena, tako da sam odustao.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/senzualna-crnka-oglas-4809837
Ova radi klasiku 400/700 (nisam siguran), folnegovićeva, ali po glasu sam skužio da je starija od 40 pa opet nisam otišao haha.

Ako netko zna nešto više, neka napiše. Pogotovo ova prva bahata me zanima.
Ova zadnja ti je ona srpkinja Sanja bila na krugama od 40 godina koja ima psa u sobi. Zvao i skužio ju po glasu.
 
Cura oke ne gleda na sat
Pusenje prosjek al se dobro kara
Slike njezine bila je kod seratona


Galerija antunovic 500kn pola h
Otprilike ko na traci unuta van
Kolko se sjecam bilo ih je nekoliko u stanu

300kn pola h babac od 60banki
Ugl uzas okrenuo sam se na vratima

Mala sva u onim sitnim pletenicama jako dobro pusi a jos bolje se kara 300kn pola h prostor tresnjevka

Malo jaca cura 300 oral 400 komplet
Ona je na slikama u faci meni nike zgodna a tijelo onak punija malo
Prostor remiza



300 pola h oral i sex anal ne radi
Ona je na slikama cca 40god

Cca 60god pusenje 200 sex 300
Izgled sva objesena ali depptroah na 19cm bez problema takoder guta spermu
Prostor hondlova

Utrine plac 60+god
Izgled los
Odusto na vratima iako mi je rekla za sve kad sam reko da necu da ide za 200
Jeli to ulaz uz ljekarnu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh