ZAGREB - Jel bio tko?


Jel bio tko, odnosno bila kod koga?
Ja sam odustao jer je u poruci samoinicijativno ponudila bez i svrsavanje bilo gdje i to za malu nadoplatu.
Pa...
Tko zeli ima info, a tko ne zeli ni slucajno, takodjer ima info za zaobici
Ja sam čuo da je ok outcall 700 kad je u zg
 
Hans, dajes veoma šture podatke za osobu koja je de facto obisla skoro sve kurve u oglasniku. Znas detalje kao na primjer radno vrijeme, cijene, dali su trenutno u guzvi ili ne, ali nista konkretnije od toga. Kao da samo pratis oglase i telefoniras i raspitujes se i upisuješ podatke u bilježnicu. 😂😂😂😂
 
Hans, dajes veoma šture podatke za osobu koja je de facto obisla skoro sve kurve u oglasniku. Znas detalje kao na primjer radno vrijeme, cijene, dali su trenutno u guzvi ili ne, ali nista konkretnije od toga. Kao da samo pratis oglase i telefoniras i raspitujes se i upisuješ podatke u bilježnicu. 😂😂😂😂
Ne imam njih 4 5 lidah maja selska azijatkinja i herzegovka ave kvatrić
1tjedno obiđem gdj koju
 
Ne imam njih 4 5 lidah maja selska azijatkinja i herzegovka ave kvatrić
1tjedno obiđem gdj koju
Napiso sam ti sve slobodno pitaj dosta sam ih obišao bio sam čak kod one slavonke 37 god 9 kat ista zgrada gdj radi hercgovka
Nježna i mazna je sa paga radi blizu remetinac policje napisao sam detaljnon sve 500 usluga vrhunska oral lizanje dozvoljava
 
Ne imam njih 4 5 lidah maja selska azijatkinja i herzegovka ave kvatrić
1tjedno obiđem gdj koju
Napiso sam ti sve slobodno pitaj dosta sam ih obišao bio sam čak kod one slavonke 37 god 9 kat ista zgrada gdj radi hercgovka
Nježna i mazna je sa paga radi blizu remetinac policje napisao sam detaljnon sve 500 usluga vrhunska oral lizanje dozvoljava
Ja vas samo info da vam bude dobro ja sam preko foruma njegovi recenzija došao do naprimje maje
Čak sam uspio iz karlovca ono ljuđakinju dignut koja je rjetko u oglas 300 sve ali u auto ali nije u glavi baš ali za jeb ok
 
Ok neću više ništa pisati i komentirati pa vi ispobavajte i pišite kako vam je bilo ovo što ja pišem je moje iskustvo ali ok.nemoram pisati
Haha OK kaj se duriš odmah? Samo sam ti dao prijedlog da to malo bolje grupiraš. Ovak se rasipaju informacije, a i dosta tog već ima na forumu ili se može saznat pozivom. Al radi kaj hoćeš, odrastao si, možeš ti to :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh