ZAGREB - Iskustva & recenzije



Radi se o istoj curi.

Konačno nešto fino sa PO krcatog debelim odronima.

Lijepo lice, lijepo tijelo, niža ali skladna, lijepe sise poluviseće sa bradavicom prema gore nekako, moj daleko najomiljeniji tip, nije nikad ništa trenirala pa je mekana ali sve to fino stoji pod rukom, nitko ju ne bi opisao debelom. Jako lijepa dugačka crvenkasta kosa i blijeda put. Sve u svemu jako jako dobro.

Razgovorljiva i simpatična, pita što želiš i mislim da to ispunjava, možeš ju lizati i kaže da nije do sada znala što je facesitting, naravno da ne vjerujem u to :D

400 pola, lokacija Vrbani, jako teško ju je dobiti ali odmah mi je ponudila drugi broj, mislim da ću se svakako vratiti.
Jbt , bio si kod Lee . Ne kuzim vas koji pisete o nekim curama kao velikom odkricu , a ova je skoro 10 godina na tržištu . Izgleda mladoliko , ali ova je već u srednjim 30-tim godinama i užasno mršava , ova je i za Viki mršava i fakat mekana .
Cisti prosjek i za upotrebu , ako se bas mora ili nema nešto pametnije .
 
Jbt , bio si kod Lee . Ne kuzim vas koji pisete o nekim curama kao velikom otkricu , a ova je skoro 10 godina na tržištu . Izgleda mladoliko , ali ova je već u srednjim 30-tim godinama i užasno mršava , ova je i za Viki mršava i fakat mekana .
Cisti prosjek i za upotrebu , ako se bas mora ili nema nešto pametnije .
Dost si naporan lik. Mozda si puno kurvi pregazio al to ti je ocito jedina “vrlina”
 
Jbt , bio si kod Lee . Ne kuzim vas koji pisete o nekim curama kao velikom otkricu , a ova je skoro 10 godina na tržištu . Izgleda mladoliko , ali ova je već u srednjim 30-tim godinama i užasno mršava , ova je i za Viki mršava i fakat mekana .
Cisti prosjek i za upotrebu , ako se bas mora ili nema nešto pametnije .
 
Pozdrav,
Iako je ovo tema Zagreb, ne mogu da ne iskomentiram kada vidim takvu izjavu. Iz osobno iskustva baziranog od 2011 do pojave covid-a, uz redovna mjesečna putovanja u Njemačku bez problema sam nalazio jako dobre djevojke za iznose do 50€. Naravno to se ne odnosi na FKK nego na Red LIght distirict, bordele te ostale usmene preporuke.
Lp.
Moram se uključiti,naime zivim u Njemačkoj i dosao sam u Hrv.na par dana i evo čitam po forumu recenzije.Ne mogu se složiti sa navedenim,u Njemačkoj se cijene kreću od 30€ pa na gore.To ovisi o gradu,npr. U Augsburgu mozes naci kakvu hoces vec od 30€...dok u Munchenu koji je nekih 70 km dalje cijene si vec od 50-100€.I imas izbor kakav hoces,dok ovdje po vašoj prici i nije neki izbor...koliko sam shvatio,ima par ženski koje možda vrijede tih para...Lp.
 
I to je apsolutno točno . Znaci da oni oženjeni ili u vezama dobrooo pripaze . Molim te objasni kolegi gore da je ovo forum koji sluzi za razmjenu mišljenja i neka se ne vrijedja , nisam mu rekao da mu je žena ili djevojka ružni akrap .
Da, potpuno si u pravu. Žena je ugodna i ne izgleda loše, ali je previše napadna.
 
Moram se uključiti,naime zivim u Njemačkoj i dosao sam u Hrv.na par dana i evo čitam po forumu recenzije.Ne mogu se složiti sa navedenim,u Njemačkoj se cijene kreću od 30€ pa na gore.To ovisi o gradu,npr. U Augsburgu mozes naci kakvu hoces vec od 30€...dok u Munchenu koji je nekih 70 km dalje cijene si vec od 50-100€.I imas izbor kakav hoces,dok ovdje po vašoj prici i nije neki izbor...koliko sam shvatio,ima par ženski koje možda vrijede tih para...Lp.
ja ne živim u njemačkoj, pa sam to napisao ima par dana. daj neku novu info ili još bolje - sljedeći put kad dolaziš proberi par crnkinja, azijatkinja i onih s različitom veličinom sisa, pa ih potrpaj u kombi u dovezi u zg na par dana za te pare. i onda se javi s pričom - ej, ja živim u njemačkoj i moram se uključiti, kombi je parkiran na jankomiru ispred holiday inna...oni koji imaju manje para će u kombiju, a oni pernatiji će u sobama.
 
Ekipa, evo upravo sad se vratio sa crvenih fenjera Deen Haag, je bio nije bio Amsterdam, ne zelim se hvaliti ili sto vec, pisao sam i ovde recenzije i sl, ali ovo sto se nudi ovde za ove pare to nikad nece biti kod nas, jedna ulica je 30 eur a druga 50 eur, ne zna se koja je od koje bolja, jedva sam izabrao. I onda izadjem i komentiram sa ekipom sto je kod nas to tako skupo, kvalitet usluge i kakvu ribu drzis na sebi za te novce to nema u Zg.

Joj i dalje sam pod utjecajom 😎😎
Premda, možda budem "posložio živce" za razgovor s njom, to je jbt kao priprema za prijemni na filozofski faks, pa ipak odem je probati, ima nešto u njoj....
Bolje uštedi trud,potpisujem sve kaj si rekao...bio,vidio i otišao...Trebao sam odmah preko telefona skužiti da nije normalna.Ovako se uživo uvjerio...A k tome jos je i groblje,nebi joj dao ni 200
 
Pozdrav, ako može preporuka za neku koja radi dobar oral. Zagreb naravno. Kontakt poželjan.
Pročitaj malo forum imaš dosta preporuka. Tina daje dobar oral npr.
Kriva tema.
I postoji već recenzija za ovu. Potraži.
 
Bolje uštedi trud,potpisujem sve kaj si rekao...bio,vidio i otišao...Trebao sam odmah preko telefona skužiti da nije normalna.Ovako se uživo uvjerio...A k tome jos je i groblje,nebi joj dao ni 200
Pokušao još jednom, i rezultat potpuno isti, samo je razgovor odnosno natezanje trajalo skoro 40 minuta. Žena je opičena definitivno, ne da joj fali koja "daska" nego joj fali "nekoliko kubika dasaka", sreća pa postoji opcija blokiranja poziva, jer je onda ona počela zvati.
 


Radi se o istoj curi.

Konačno nešto fino sa PO krcatog debelim odronima.

Lijepo lice, lijepo tijelo, niža ali skladna, lijepe sise poluviseće sa bradavicom prema gore nekako, moj daleko najomiljeniji tip, nije nikad ništa trenirala pa je mekana ali sve to fino stoji pod rukom, nitko ju ne bi opisao debelom. Jako lijepa dugačka crvenkasta kosa i blijeda put. Sve u svemu jako jako dobro.

Razgovorljiva i simpatična, pita što želiš i mislim da to ispunjava, možeš ju lizati i kaže da nije do sada znala što je facesitting, naravno da ne vjerujem u to :D

400 pola, lokacija Vrbani, jako teško ju je dobiti ali odmah mi je ponudila drugi broj, mislim da ću se svakako vratiti.
bio kod nje 3 puta 1puta u 6 mjesecu kasnije još 2 puta samo zato jer nisam mogao dobiti nijednu drugu osim nje usluga joj je dosta loša aj ljubi se pušit joj se baš i neda malo ga lizne odma navuće kondom i akcija u seksu isto loša još kad mi rekla hoćeš svršiti skoro ja nemogu više pao mi mrak na oći... puno prića od 1h što sam bio 40 min je mlatila bzvz ispitivala me o glupostima šta radim imam curu ovo ono totalno bzvz dati joj 700kn za prićanjei da neda svršiti po licu i po tjelu nego u kondom
 
Pokušao još jednom, i rezultat potpuno isti, samo je razgovor odnosno natezanje trajalo skoro 40 minuta. Žena je opičena definitivno, ne da joj fali koja "daska" nego joj fali "nekoliko kubika dasaka", sreća pa postoji opcija blokiranja poziva, jer je onda ona počela zvati.
Ona bi nama trebala platiti za duševne boli😃
 
Prvo se dogovorim sa njom, 600kn sat vremena i ajde, krenem ja za Zagreb.
Zovem ju, ženska bi se svađala i prekine mi poziv (pitao što sve mogu dobit u tih sat vremena)
Zatim zovem ovu, sve se dogovorimo i ženska se ne javlja u dogovoreno vrijeme. Već lagano lud...
Zovem ovu "zavodljive Igre" pitam kad mogu doć i cijenu.
Kaže 400kn i možeš odmah. Dala mi adresu ul. Antuna Šoljana.
Ženska preko telefona super, rekoh sad ću ja nju.
Dolazim kod nje(piša mi se užaš od vode i jebene gužve po Zagrebu)
Ženska otvara vrata.. Jao majko...
Ja pitam di je wc jer ću se upišat a ona bi odmah novce, rekoh piša mi se pa ćemo onda.
Ja taman pišam a ona ulazi i kaže daj plati pa ćemo sve.
Ženska izgleda ovako (ružna, debela, puna pudera)
Rekoh ja njoj ti nisi na slici i možeš dobit 200kn i to je to.
Kaže ti ona meni plati pišanje i možeš ići, plati za moje vrijeme i odi.
Izvadio 40kn iz đepa i bježi iz stana koliko mogu. Ženska užaš.
E rekoh bezveze došao u Zagreb, sad curu moram jebat.
Rekoh idem nju probat nazvat, barem pokušat.
Javi se ona i kaže pol sata 500kn,možeš doć za pol sata.
Cura odlično izgleda, manje slatke siss, dobra tvrda guza
Puši bez kondoma, uska pica, možeš joj lizat.
Simpatična i razgovorljiva.
Ima 35g
Ali isplati se, za razliku od one male debele ova je vrh...
Nije najljepša u licu ali nije ni ružna, onako sasvim u redu ženska.
Tu je još par dana pa tko voli neka požuri.
Sorry na dugom postu
Čemu ono Sad curu moram jebati?
Zašto uopće imaš onda curu?
U redu, jedno je kad si u braku i kad godine učine svoje no to s curom mi nema smisla ...
Nisam nikad platio za sex niti za išta slično pa mi su mi ove Vaše priče iznimno smiješne no ovo Sad curu moram jebati je definitivno VRH
 
Čemu ono Sad curu moram jebati?
Zašto uopće imaš onda curu?
U redu, jedno je kad si u braku i kad godine učine svoje no to s curom mi nema smisla ...
Nisam nikad platio za sex niti za išta slično pa mi su mi ove Vaše priče iznimno smiješne no ovo Sad curu moram jebati je definitivno VRH
U 16g karijere što se sexa tiče sam poševio više od 100 različiti cura.
Imao sam stvarno uspjeha, djelom zbog izgleda i borilačkih sportova koje sam trenirao a dijelom i dobre financijske situacije.
Pred 3g sam prvi put išao na kurvu iz znatiželje i ok...
Nakon toliko žena u životu mislis da godinama možeš ševit jednu te istu i da ti bude zanimljivo? Zar nije nešto novo uvijek zanimljivije?
 
Čemu ono Sad curu moram jebati?
Zašto uopće imaš onda curu?
U redu, jedno je kad si u braku i kad godine učine svoje no to s curom mi nema smisla ...
Nisam nikad platio za sex niti za išta slično pa mi su mi ove Vaše priče iznimno smiješne no ovo Sad curu moram jebati je definitivno VRH
"Nikad nisam platio za sex...."
Stvarno si intrigantan, jako, pa koji k...c radiš na Ljubavnom oglasniku ako ne tražiš cure kojima se plaća, tražiš možda produhovljenje, beletristiku, ili neku znanstvenu literaturu????
Stvarno si smiješan!!!!
 
Vodim kolegu u ZG na provod, koju preporucujete? Prvi puta mu je u Zagrebu.. Moze i preko poruke poslat par info.. Hvala!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh