ZAGREB - Iskustva & recenzije


Sara
Može proći , 400/600 , srednje 30-te . Njezine su slike nemate straha , nije mali debeli rakun od 160cm i 90 kg ,duga smedja kosa , može proći u licu visoka oko 170 cm/55 kg .Jako vitka , utegnuta , sto je vidljivo na slikama . Cica nema , možda 2-ke , jakooo uska dolje .
Oral je bez , meni jako dobar , sex isto vrlo dobar . Ljubi se , oni koji to vole imaju GFE.
Koja je lokacija?
 
Moze nesto o brineti 37
Vidim da si pitao tu i u jel bio tko, pa da ti tu napišem.

žena od kojih 45-46 godina, a ne 37 kak piše u oglasu - ali dobro izgleda za te godine.
Nema najljepšu facu svih vremena, ali ni to nije loše čak, barem ne u usporedbi s nekima koje sam vidio…
JAKO lijep par sisa i dosta dobra i velika guza (velika, a ne debela…).
Na vratima uglavnom dočekuje u nekom kompletiću (crni sa slike na PO ili jedan crveni).
Pušenje je bez i to odradi solidno do odlično! Možeš ju pipkat, prstenjačit, a ni malo spankanja nije na odmet…
I stavljala je frisku plahtu na krevet predamnom svaki put (zadnji put sam taman pomislio da mirisi po omekšivaču 😅)
Tarifa je 300kn/30min, lokacija u Utrini…

sve u svemu, da je najbolja stvar svih vremena - nije. Osobno, jedan od većih minusa je sto nema npr veliki krevet u stanu nego je akcija na nekoj staroj kombinaciji kauča i kreveta i škripi 😂

ali ne jauče ko neke mlađe da ih boli ovo ili ono, i da ih ne pipkaš tu i tamo ili da ne žele u ovoj ili onoj pozi, tako da ako te pale starije i veće sise onda je dosta dobar izbor…
 
Vidim da si pitao tu i u jel bio tko, pa da ti tu napišem.

žena od kojih 45-46 godina, a ne 37 kak piše u oglasu - ali dobro izgleda za te godine.
Nema najljepšu facu svih vremena, ali ni to nije loše čak, barem ne u usporedbi s nekima koje sam vidio…
JAKO lijep par sisa i dosta dobra i velika guza (velika, a ne debela…).
Na vratima uglavnom dočekuje u nekom kompletiću (crni sa slike na PO ili jedan crveni).
Pušenje je bez i to odradi solidno do odlično! Možeš ju pipkat, prstenjačit, a ni malo spankanja nije na odmet…
I stavljala je frisku plahtu na krevet predamnom svaki put (zadnji put sam taman pomislio da mirisi po omekšivaču 😅)
Tarifa je 300kn/30min, lokacija u Utrini…

sve u svemu, da je najbolja stvar svih vremena - nije. Osobno, jedan od većih minusa je sto nema npr veliki krevet u stanu nego je akcija na nekoj staroj kombinaciji kauča i kreveta i škripi 😂

ali ne jauče ko neke mlađe da ih boli ovo ili ono, i da ih ne pipkaš tu i tamo ili da ne žele u ovoj ili onoj pozi, tako da ako te pale starije i veće sise onda je dosta dobar izbor…
Potpisujem sve. Za mene najbolja u klasi 300
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh