OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

poznata kao Zeljka Ustasica , Zeljka Mercedes

kasne 40te , naglo se udebljala 10-15kg , iskvarcana , crna kosa , sise losa 3, ima stomacic
prije 4-5god je bila top , vrijeme ju ubilo istrosila se , akcija kako joj se svidis , to je sama rekla
dogovor lagan , moze kod nje u autu moze stan sve se da dogovoriti
po dogovoru dolazi u tvoj mjesto VK , VU , DJ , ona je iz OS
400 papirnatih sex lizing pusing i sve sto joj predlozite, nemojte se stiditi

pricom zna ubiti nekada da ti dode da se objesis hahaha
znaci cim udes u auto sto prije na akciju, dok se nije raspricala
Isprobao, potpisujem sve rečeno. Željkica je malo napeta jer joj stavljate broj javno :)
46 godina, crni mercedes, crna odjeca, crna ona... 10-15 kila viška, ali da se progutati. Dode na adresu ili te pokupi pa odete nekamo, tarifa 400. Dobro puši, ali brate priču ubija.... U B I J A. Znači žena ne prestaje pričat, moraš joj zabit kurac u grlo da dođeš sebi od tih gluposti što ih natrkelja. Sve u svemu moja ocjena 6/10... stvarno se potrudila, ali to pričanje + škemba i godine svakako umanjuju ukupni dojam
 
Pozdrav, da podijelim moja iskustva. Bellissima jos uvijek radi, 1000kn clanarina. Iskreno malo mi je to glupo placati milju kn i onda jos 4-5 stoja za svaki skok. Mislim butra izgleda dobro al pitanje da li vrijedi te love. Patricija je odselila u Zg, nista od toga.
Anamarija Čepo 0 bodova.
Sexsms teske prevare, samo bonove traze, jednom naletio na neku malu i Koprivnice, 3 stoje ali neiskusna.
Zena s crnim mercedesom je dobra za svoje godine, pravi milf, sve ovisi ko sta voli jel, sex odlican, bar meni.
Smokva, jako losa ponuda, zena ni za lijek.
Lilly ne mozes doci do nje, volio bih probati.

Zanima me tko je Biljana K.? Vidio sam da je netko spomenuo?
Pozdrav, da podijelim moja iskustva. Bellissima jos uvijek radi, 1000kn clanarina. Iskreno malo mi je to glupo placati milju kn i onda jos 4-5 stoja za svaki skok. Mislim butra izgleda dobro al pitanje da li vrijedi te love. Patricija je odselila u Zg, nista od toga.
Anamarija Čepo 0 bodova.
Sexsms teske prevare, samo bonove traze, jednom naletio na neku malu i Koprivnice, 3 stoje ali neiskusna.
Zena s crnim mercedesom je dobra za svoje godine, pravi milf, sve ovisi ko sta voli jel, sex odlican, bar meni.
Smokva, jako losa ponuda, zena ni za lijek.
Lilly ne mozes doci do nje, volio bih probati.

Zanima me tko je Biljana K.? Vidio sam da je netko spomenuo?
Ima tko broj od Belissime?
 
Isprobao, potpisujem sve rečeno. Željkica je malo napeta jer joj stavljate broj javno :)
46 godina, crni mercedes, crna odjeca, crna ona... 10-15 kila viška, ali da se progutati. Dode na adresu ili te pokupi pa odete nekamo, tarifa 400. Dobro puši, ali brate priču ubija.... U B I J A. Znači žena ne prestaje pričat, moraš joj zabit kurac u grlo da dođeš sebi od tih gluposti što ih natrkelja. Sve u svemu moja ocjena 6/10... stvarno se potrudila, ali to pričanje + škemba i godine svakako umanjuju ukupni dojam
Znaci napao si Zeljkicu 😄
 
Znaci napao si Zeljkicu 😄
Frende u pola sata sam saznao sve o osijeku i okolici, braniteljima, njenom zivotu, njenim poslovnim planovima i par jos nepotrebnijih informacija... 3 puta sam joj direktno rekao da mi se neda to slusat, ali zena ne jebe zivu silu. Tocno mogu zamisliti nekog da ju netko stera u 3 krasna k od kolicine prozvakanih gluposti koja izadu na njena usta
 
Pozdrav, da podijelim moja iskustva. Bellissima jos uvijek radi, 1000kn clanarina. Iskreno malo mi je to glupo placati milju kn i onda jos 4-5 stoja za svaki skok. Mislim butra izgleda dobro al pitanje da li vrijedi te love. Patricija je odselila u Zg, nista od toga.
Anamarija Čepo 0 bodova.
Sexsms teske prevare, samo bonove traze, jednom naletio na neku malu i Koprivnice, 3 stoje ali neiskusna.
Zena s crnim mercedesom je dobra za svoje godine, pravi milf, sve ovisi ko sta voli jel, sex odlican, bar meni.
Smokva, jako losa ponuda, zena ni za lijek.
Lilly ne mozes doci do nje, volio bih probati.

Zanima me tko je Biljana K.? Vidio sam da je netko spomenuo?
Kontakt Koprvinica ?
 
Ja znam za jos dvije,ali evo covjek je bio napisao d od njih 0 bodova,da je jedna odselila a za drugu ne znam sa je,a ako i imas ista,dosta se taji,kad ide po preporuci

Drze se starih musterija,znaju sta je sigurno,diskretno i to je to
Prijatelju nema ti tu ništa
Samo laži muljanja lažnjaci za bonove valjda će i njima doći kraj
Osijek je po pitanju ovoga nula nema ti tu ništa pa ni ovih što kao nešto imaju tvrdim da nitko ništa nema
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh