ZAGREB - Jel bio tko?

Yep ja sam probao malo pomazit bas odma mi je rekla "nema pipanja". Ali jedna od boljih guzica na PO i preslatka je curka

Nema pipanja? Kaj nesmiješ je primit za sise ili za guzicu dok plazi po tebi? Koja je svrha svega onda? :) Nadam se da misli samo da nema pipanja po pici. Jel ta cura možda bila do nedavno tamo kod Lidla na Sveticama?
 
Poštovanje, sutra idem za Zagreb, bio bih jako zahvalan ako može preporuka za komplet, preferiram mlađe cure ispod 30 godina, petite ili manje građe! Puno hvala unaprijed 😉😊
 
To je istina . Btw Ana ima svoje slike i nekad je bila vrhunska ckapy , nisam dugo bio kod nje i nije mi jasno da se nekoliko ovdje žale na nju, sad je u klasi jako dobre Milfice , žena super izgleda i prema meni je uvijek bila odlicna . Dečki koji su imali problema su očito bili problem za sebe 🤗
Ma ja sam bio kod nje dok je bila jos na Heizlovoj i komplet se mogao dobiti za 400,ne izgleda loše ona,sisa predivna ali usluga je bila nikakva.Čista mehanika,a u to vrijeme je bila Nina za te iste novce i uslugu 4 klase iznad.Bio sam poslije toga i na Jordanovcu jednom i čak se stesala ali i dalje sve isto,s obzirom da sada naplaćuje pola sata kao neke Latine onda bolje otići kod strankinje
 
To je istina . Btw Ana ima svoje slike i nekad je bila vrhunska ckapy , nisam dugo bio kod nje i nije mi jasno da se nekoliko ovdje žale na nju, sad je u klasi jako dobre Milfice , žena super izgleda i prema meni je uvijek bila odlicna . Dečki koji su imali problema su očito bili problem za sebe 🤗
Ja sam bio kod te Ane davno prije 4,5 godina i tad je bila na istoj lokaciji blizu Maksimirske. Ona ok izgleda, koliko sam mogao skuziti u mraku jer ne pali svijetlo, samo par malih lucica, tad je trazila za komplet 700 pola sata. Dozivljaj sa njom je bio nikakav, izbjegava pogled da joj ne mozes vidjeti lice, odmah kaze, nema prste unutra, ne diraj me po kosi itd.. u startu lose. Guza joj je tada bila vrhunska, sise napravljene ali jako lijepo, sto mi je i potvrdila kao i to da ce ih jos ici povecavati. Uglavnom nisam niti svrsio, mracna atmosfera, zabrane, ona jedva ceka da te rijesi. Sve u svemu, meni za izbjegavati
 

Jel bio tko, odnosno bila kod koga?
Ja sam odustao jer je u poruci samoinicijativno ponudila bez i svrsavanje bilo gdje i to za malu nadoplatu.
Pa...
Tko zeli ima info, a tko ne zeli ni slucajno, takodjer ima info za zaobici
Znaci sto dalje od nje po ovom ?? A bas mi je napeta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh