Slatka breskvica

cixa25

New member
Pozdrav svima, zanima me da li je itko bio kod ove curke. Cini se dosta zgodna na slikama pa ako netko ima iskustvo pls javite.

 
Da, nije privlačna. Sitnija je od deklariranih 160 cm, a 43 kila bi zaista mogla imati.
Meni je djelovala kao neka anoreksična bolesna djevojčica iz 6. razreda osnovne.
Nema sisa, nema guzice, faca očajna. Procijenio sam da to ne mogu jebati, pa sam izašao iz stana nakon svega par rečenica dijaloga.
Nju je neka teška nevolja natjerala u ovaj biznis.
Ako cura ima izgled manji od 6/10, ja to ne jebem, a ovoj je ocjena daleko ispod te granice.
Znači slike nisu njezine...cura od 43 kile ne može imati guzu kao ova sa slike..
 
Ako nju nemozes jebat sta onda mozes na plavom oglasniku? Cura jest mala 160, ali na tu visinu i ide 45 kila pa je to normalno za nju. U zadnje 2 godine sta sam sve vidio cura s plavog oglasnika ona je u top 10 od 50.
Ne vise joj sise, ne visi salo, cvrstra guzica uska pica, da si truda kod pusenja i odnosa. Za 400 kuna prihvatljivo.
 
Ako nju nemozes jebat sta onda mozes na plavom oglasniku? Cura jest mala 160, ali na tu visinu i ide 45 kila pa je to normalno za nju. U zadnje 2 godine sta sam sve vidio cura s plavog oglasnika ona je u top 10 od 50.
Ne vise joj sise, ne visi salo, cvrstra guzica uska pica, da si truda kod pusenja i odnosa. Za 400 kuna prihvatljivo.
Gdje se nalazi
 
Meni je ta cura extra
Sitna je i malena, ali to i volim.

Neki su zamjerali prostor koji je u suterenu, ja na to primjerdbe nemam, jer ne rražin niti očekujem sheraton za 400 - 500 kn jel..

Atmosfera je opuštena, prije i poslje se može lijepo popričati sa curom.
Što se akcije tiče, extra jaše cura i nabija se, to je za 10+.
Guza jako dobra
Sise slabe, pa kome je bitnija guza od sisa će bit zadovoljan.

Tko voli sitne cure, neće pogriješit.

Na novoj cesti je prostor
 
I da..
Kad radi, radi do dosta kasno..
23h, ponoć je još spremna.

To mi je bitna stavka kad dolazim s puta kasno, a s njom sam uvijek na sigurno :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh