BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

180/h. Ajd, napokon su počele spuštati cijenu na normalnije razine.
Trebao si je opaliti sat vremena.
Ima prirodne sise i dobro izgleda na slikama. :love:
Pruža li GFE i ljubljenje? Na oglasu vidim da je to uključeno u cijenu.
 
180/h. Ajd, napokon su počele spuštati cijenu na normalnije razine.
Trebao si je opaliti sat vremena.
Ima prirodne sise i dobro izgleda na slikama. :love:
Pruža li GFE i ljubljenje? Na oglasu vidim da je to uključeno u cijenu.
To je obično cijena ovih anonimnih Brazilki, ali ova je zaista pun pogodak.
Nije bilo ljubljenja imao sam osjećaj da se naljutila što kasnim, ali prišla mi je da je mazim i guram prste završili smo u cowgirl, nastavila me jahat i nakon što sam kapitulirao jedva sam je skinuo sa kite poslije mi je čak i bilo krivo.
 
Bio sam kod nje prije mjesec dana dok je bila u zg. Cura je preslatka, niska prekrasne oči, skladno građena, engleski solidan. Dogovor lagan preko wap. Ispunjava želje vezano uz doček uz prethodnu najavu. Tražio sam samostojeće čarape i visoke pete jer je niska a ja visok. Vrlo je strpljiva i draga, stalno se smije. Puši bez, sex sa. Ljubi se fenomenalno, mazi se, dopusta lizanje i pice i guze. Čista je i mirisna. Porijeklom je iz Perua ako se ne varam, ima taj izgled poput inka ili maya ali kaže mi da živi u Barceloni. Najbolje mi je legla poza 69. Ne gleda na sat niti tipka po mobitelu. Ako odeš do nje ponašaj se pristojno i ne budi grub jer je cura preslatka i dopušta ti gotovo sve. Anal nisam pitao. Sat je 1500dabrova. U apartmanu je bila sa nekom starijom plavušom, nekih 37 godina cini mi se julijana da se zove. Neko je stavio recenziju za nju. Evo nadam se da sam ti pomogao. Lp
ja sam htio jučer kod nje ali nisam po noći mogao naci jebeni kućni broj pa se javio drugoj :)
 
Sat vremena bih uzeo da smo mogli vodit razgovor pa da iskustvo bude duhovnije ovako je taman za brzinski opalit i ne žalit za ničime premda se dalo skupit energije i za drugu rundu.
 
je sve 5. al za to je trebala i u guzu dat, soma kn za pol cuke eeej, maksimala kaj dam je 100 Eura i to ak ima siroku paletu usluga.
pa tebi po tome svemu nitko ne pase, ako već ideš na takvu uslugu prihvati tu cjenu koja je i šuti, osim ako nemaš novaca. kao i svi ostali koji stalno nešto gunđaju. nećeš ti određivat tuđe cijene , ne znam kako ti uopće nije bed pisat ovak nešto haha. ako ti nešto ne pase prestani filozofirat i nadi nes za 200kn da isprazniš jaja i gotovo.
 
pa tebi po tome svemu nitko ne pase, ako već ideš na takvu uslugu prihvati tu cjenu koja je i šuti, osim ako nemaš novaca. kao i svi ostali koji stalno nešto gunđaju. nećeš ti određivat tuđe cijene , ne znam kako ti uopće nije bed pisat ovak nešto haha. ako ti nešto ne pase prestani filozofirat i nadi nes za 200kn da isprazniš jaja i gotovo.
svi dečki pišu svoje recenzije nitko se ne buni jer nisu glupi i shvaćaju, jedino ti si pametan i znaš koliko tko vrijedi.
 
pa tebi po tome svemu nitko ne pase, ako već ideš na takvu uslugu prihvati tu cjenu koja je i šuti, osim ako nemaš novaca. kao i svi ostali koji stalno nešto gunđaju. nećeš ti određivat tuđe cijene , ne znam kako ti uopće nije bed pisat ovak nešto haha. ako ti nešto ne pase prestani filozofirat i nadi nes za 200kn da isprazniš jaja i gotovo.
Da li je ovo forum za recenzije? Je. Da li je ovo forum di se iznose misljena o curama, uslugama i cijenama? je. Prema tome, ak ti se ne svidja...adio pa pa.
I btw. meni nije problem platiti uslugu soma kn. Jesam, i 200 Eura. Al za kvalitetnu uslugu i siroku ponudu. Ne za one kaj misle ak dobro izgleda da je dosta da rasiri noge, i to masno naplati lol
 
Da li je ovo forum za recenzije? Je. Da li je ovo forum di se iznose misljena o curama, uslugama i cijenama? je. Prema tome, ak ti se ne svidja...adio pa pa.
I btw. meni nije problem platiti uslugu soma kn. Jesam, i 200 Eura. Al za kvalitetnu uslugu i siroku ponudu. Ne za one kaj misle ak dobro izgleda da je dosta da rasiri noge, i to masno naplati lol
neću ja ništa adio papa, nego ću ti samo još rec da sebe isto nekad pogledaš jer kad nam dođu takvi kao ti ili slično nemoj mislit da su svi ljepotani , tako da 200€ nekad i bude jaaako malo kad vidiš tko ti se pojavi pred vratima ;) i nije to lak posao, lako je tebi jer platis i dobis uslugu, zato nema mjesta tome šta ti pises, ti se buniš za sve a ostali pišu recenzije dragi! pozdrav
 
neću ja ništa adio papa, nego ću ti samo još rec da sebe isto nekad pogledaš jer kad nam dođu takvi kao ti ili slično nemoj mislit da su svi ljepotani , tako da 200€ nekad i bude jaaako malo kad vidiš tko ti se pojavi pred vratima ;) i nije to lak posao, lako je tebi jer platis i dobis uslugu, zato nema mjesta tome šta ti pises, ti se buniš za sve a ostali pišu recenzije dragi! pozdrav
To ti apsolutno vjerujem..., ponekad se pitam kak imate želuca uopće za neke... (da budemo odmah jasni, ne mislim na sebe 😂), zato razumijem i podržavam... (y)
 
To ti apsolutno vjerujem..., ponekad se pitam kak imate želuca uopće za neke... (da budemo odmah jasni, ne mislim na sebe 😂), zato razumijem i podržavam... (y)
istina, još bi svi strogu diskreciju i šta sve ne trebamo poštovat , šta se sve traži od nas i još se kao doticni treba ponasat kao debil? ako ideš platit curu imat ćeš novaca i soma eura, ako nemaš radije se zabij u rupu, šuti a ne tu filozofirat o cijenama i nemat poštovanja prema zenama.
 
Sve je to rizik posla. Kao sto je nas rizik ne znam da nas vidi netko pa javi tvojoj ženi curi da se kucaš po zgradama a ti reko curi ženi da si tad i tad s prijeteljima na pivi a otišo si kurvi.
Zato treba paziti na kvart... No svijet je u biti "jako mali"..., ja jednom s jednom mlađahnom šečem uveče po jednom krasnom dalmatinskom gradiću, udaljenom preko 400 km, držeći se za rukice i tražeći slobodni stol za večeru i iza ugla gotovo se sudario s bivšim profesorom i njegovom ženom, a koji su bili kućni prijatelji tadašnje punice... Ajmeeee..., propao u zemlju... A ništa, malo porazgovarali, ova moja se malčice udaljila, kao gleda neki izlog, a žena od profe strelja očima mene, pa nju, pa mene, pa nju... Ajd, nisu nikad odali, valjda se profa sjetio svoje mladosti pa ju sigurno nabrundao da se ne usudi ni zucnut... :) Siguran sam da je on zaslužan da je sve to "ostalo samo na tom uglu" :)
 
Bio sam kod nje prije mjesec dana dok je bila u zg. Cura je preslatka, niska prekrasne oči, skladno građena, engleski solidan. Dogovor lagan preko wap. Ispunjava želje vezano uz doček uz prethodnu najavu. Tražio sam samostojeće čarape i visoke pete jer je niska a ja visok. Vrlo je strpljiva i draga, stalno se smije. Puši bez, sex sa. Ljubi se fenomenalno, mazi se, dopusta lizanje i pice i guze. Čista je i mirisna. Porijeklom je iz Perua ako se ne varam, ima taj izgled poput inka ili maya ali kaže mi da živi u Barceloni. Najbolje mi je legla poza 69. Ne gleda na sat niti tipka po mobitelu. Ako odeš do nje ponašaj se pristojno i ne budi grub jer je cura preslatka i dopušta ti gotovo sve. Anal nisam pitao. Sat je 1500dabrova. U apartmanu je bila sa nekom starijom plavušom, nekih 37 godina cini mi se julijana da se zove. Neko je stavio recenziju za nju. Evo nadam se da sam ti pomogao. Lp
Visoka je (odnosno niska je) svega 154 cm. Da obuče ne znam kakve štikle, to je još uvijek prenisko.
Ja sam sebi postavio najniži limit visine cure 165 cm. Nižu žensku od toga ne jebem.

Prekratke ženske nije moguće kvalitetno jebati. Prekratke noge za staviti na ramena u misionarskoj poziciji, sve ih boli, nema ih se za što uhvatiti, kada ih ideš ljubiti treba kurac izvaditi iz pičke i namjestiti se niže ...
 
Visoka je (odnosno niska je) svega 154 cm. Da obuče ne znam kakve štikle, to je još uvijek prenisko.
Ja sam sebi postavio najniži limit visine cure 165 cm. Nižu žensku od toga ne jebem.

Prekratke ženske nije moguće kvalitetno jebati. Prekratke noge za staviti na ramena u misionarskoj poziciji, sve ih boli, nema ih se za što uhvatiti, kada ih ideš ljubiti treba kurac izvaditi iz pičke i namjestiti se niže ...
Ti si gorji od mene ja bar imam 2 uvjeta sise ili plavuša. Još ako mi se potrefi sisata plavuša to je :love:. Kao što je bila Polly mada je ona bila 154 cm isto ako se ne varam,ali nije se bunila ništa.JA nisam ništa morao vadit van kod ljubljena. Mada nisam ni ja ektra visok mozda ako imam 160 cm
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh