Nove poruke na profilima

Kulturan zaposlen situiran diskretan hetero M
175/72 smeđa kosa zelene oći ,
volio bi vas upoznati
lp
Tomislav
Opet ja gnjavim, oprosti.
Po opisu bi to bila ta Ana od 48 god jer navodno se jebe samo u autu i da ju moras pokuoiti kod ktc, ne u biskupcu.

Kaj toliko ti je bila odbojna da nisi niti pusenje htio?
Inače što se tiće bračnog para jaglacxxyy iz međimirja, ja sam bio s njima. Zenska mi je samo pusila za 250 kn nije se htela jebati makar navodno se i ševi za lovu, ali iskreno ekstremno loše puši. Ja sam bas bio nezadovoljan jer sam cuo da dobro pusi, debela zena 44 god, znas da su deblje zene na glasu da dobro puse, a ona nebre staviti doslovno vise od 3 cm kurca u usta.
Ana 48 god +385911915741 samo se jebe u autu, 400 kn
Ana 33 zivi u selu kod crvenog lajbeka 400/600 kn 0955497350
Nina ima stan lod zeljeznicke 0997776641

Ja to saljem ovako dobronamjenski, a ti si sam odluci hoces li mi dati broj od Marine ili ne. Vidim da si napisao da si natrpan porukama, ali eto nemoj mi zamjeriti sto sam pokusao.
Uglavnom lijep pozdrav.
e da te pitam jesi bio s onom amy ili znas nesto vise o njoj mozda
B
Big Joe
Amy inače radi u Rijeci, ali dođe povremeno do Dalmacije, Zadar, Split, Šibenik po par dana.
Kad dođe objavi oglas, ok je cura, sitna, ni 160 cm, simpa, nije neka ljepotica, al ako voliš sitnije nećeš biti razočaran, tarifa 500/700 plus 200 anal.
Dečko i ja tražimo bi ženu za povremena druženja iz Zagreba.
M
marko375
Poz, jel znate neki par koji bi se druzio sa muskarcem od 45 godina?
Ej, ako stvarno budes isao, pusti neki kontakt mail ili nesto..... . Kada tebi odgovara? Ja bi otp oko 7 isao..
D
Deeo24
Si ih dobio?si isao? ja mogu sutra i ove dane ici
Pozdrav,nevin sam i trazim curu za prvi put..ako si zainteresirana javi se pa cu ostaviti kontakt..reci sta zelis..
Vrh