ZAGREB - Striptizete

Mazalo

Active member
Pozdrav ljudi,
prijatelj ima momačku uskoro pa je na mene kao kuma pala odgovornost za nać neku striptizetu, no to se pokazalo malo teže za izvest. Pa jel ima neko da zna za neku koja nije 40+ godina i sa 70+ kila.
Pare nisu problem.
 
Nez, bio sam na jednoj momačkoj di je bila jedna dotična kaj se reklamira u oglasniku, al to su stare slike i bila je dosta neprofesionalna pored toga kaj ima jedno 15 kg viška.
 
Imamo momačku uskoro. Je li vidio tko uživo ove gore striptizete??
I nama bi trebala jedna...
 
I vidim da na svakom oglasu piše "sex isključen". Je li to stvarno tako ili još daju neke usluge uz nadoplatu?
 
Pozdrav, po preporuci ovdje, otišao sam s ovom na kavu unaprijed

Fit izgled, i sve ostalo droljasto do boli.
Momačka je za manje od mjesec dana, pa javim kako je odradila posao
Možeš javiti kako je bilo i meni bi trebala za momačku, hvala 😊
 

Anita striptizeta je provjereno odlična cura, bila je na mojoj zabavi pa sam proslijedio broj frendu za momacku, lako se dogovorite, preformans napravi topcinu, Šta je najbolje izgleda kao i na slikama, ma i bolje. Svakako ću ju preporučiti svima i uvijek, korektna i velim odličan nastup ima, pleše na svoje pjesme i zabranjeno je slikanje.
 

Anita striptizeta je provjereno odlična cura, bila je na mojoj zabavi pa sam proslijedio broj frendu za momacku, lako se dogovorite, preformans napravi topcinu, Šta je najbolje izgleda kao i na slikama, ma i bolje. Svakako ću ju preporučiti svima i uvijek, korektna i velim odličan nastup ima, pleše na svoje pjesme i zabranjeno je slikanje.
Jel ima nesto i za poslije plesa ili samo ples?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh