ZAGREB - Jel bio tko?

Decki novi sam tu pa sam preko vasih preporuka neke pozvao….hm bar ajmo rec probao,nasao sam jednu spanjolka kod cibone preko onlya….bio sinoc 250 eura al moram rec da me rastavila od zivota….jebote za 250 eura moze al sve!!!! Sve tople preporuke ako je netko zainteresiran nek baci oko cc 35 godina ja bi joj dao 65 kg znaci ima je al je i skoro 170 visoka….komunikacija preko onlya je tekla rekla je da je nova….ko hoce nek proba meni bilo dobro! Pratim dalje clanak i komentare evo link kog zanima https://onlyfans.com/u375150030
E sad ime je Cataleya.xoxo….ovo je fotka pa procjenite sami….cice su slabija 4 al mislim radi kila da je to jer nisam silikoncine osjetio a ni rezove nigdje skicnuo….al vracam se sigurno cim gazda da lovu🤣🤣🤣
Jedino sto se ovjde ne zna, dali je veca prevara ti ili ona ? 😆
Da sigurno od svih cura na only-u, ti si bas odlucio platiti pretplatu nekoj koja ima samo jednu sliku ?!? 🤣🤣🤣
 
Prijatelju ja ostavim link a ti kazes tko je fejk tko nije….ja koristim only fans dobrih 2 godine,jer sam vani zivio,nitko se nemra na nista pretplatit ja sam podjelio misljenje,a ti siris negativu….radi kako hoces ja sam stavio moje misljenje i drago mi je zbog drugih kojim nesto normalno mogu podjelt na privatu ima 137 fotki ali ti kako hoces.
ajde prestani srat i odjebi odavde
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh