ZAGREB - Jel bio tko?

FALN

Member
Jos su cijene smijesne, nazvao lijepu zenu koja trazi 500 domacih za pola sata b2b. Ma daj molim te, vjerujem da je dobra milfara kako pisu po forumu, ali zabrijala je. A i usluga na PO je za kurac, cast iznimkama.
meni se isto čini ta lijepa žena full zgodnom i privlačnom i po načinu komunikaciji i izgledu, ali kad kaže 500 da se trlja od mene samo, a navodno nema 36 nego 45 onda mi je to malo... khm. ne znam kako bi reagirala da joj dođem vidim da nema 46 nego daleko više i kažem da ću ostati jedino ako ga malo posisa... ali ovako... 500 kn za trljanje i malo na kraju ručno odrađivanje... mislim da bi svi trebali odjebati to, pa kad bi joj zagustilo, vjerojatno bi ga opet brzo počela primati, ali dok god ima ljudi koji su spremni dati 500 kn za malo trljanja... ona će samo to raditi iako se navodno prije jebavala sve u 16

Matko23

New member
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/tvoja-blondina-milf-oglas-5015231
Recenzija! Provjereno jucer!
Bio u zg-u nazvo u 16:25cca receno u pet dosao saceko posto sam bio u blizinu, (17:15) dolazak u stan
Upoznavanje ugodno,cistoca profi levl
Naravno najprije tusiranje cisti rucnici te "obavljanje posla"
Vrlo ugodna atmosfera od razgovora,prvog utiska od ulaska kroz vrata bez napetosti stresa...
Cijena prihvatljiva
Usluga vrhunska meni rekla da ima 45god,cca po meni 3-4 kg viska nista extra ugodna pod rukom 🙂
Oral bez,sex sa ,69 omogucen,ljubljenje moguce
"Kraj" u usta 😄

Hobit

New member
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/tvoja-blondina-milf-oglas-5015231
Recenzija! Provjereno jucer!
Bio u zg-u nazvo u 16:25cca receno u pet dosao saceko posto sam bio u blizinu, (17:15) dolazak u stan
Upoznavanje ugodno,cistoca profi levl
Naravno najprije tusiranje cisti rucnici te "obavljanje posla"
Vrlo ugodna atmosfera od razgovora,prvog utiska od ulaska kroz vrata bez napetosti stresa...
Cijena prihvatljiva
Usluga vrhunska meni rekla da ima 45god,cca po meni 3-4 kg viska nista extra ugodna pod rukom 🙂
Oral bez,sex sa ,69 omogucen,ljubljenje moguce
"Kraj" u
Cijena,lokacija?

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh