Zašto ženske žele samo "duge veze"?

Zašto je tako teško naići na ženu ili curu iz užeg ili šireg susjedstva koja želi seks bez mozganja hoće li to biti jednokratno, više dana i mjeseci ili trajno?
Muškarcu je bitno samo staviti ga u toplo i svršiti, a ženskoj izgori mozak od pustih kombinacija šta ako kad gdje dokad...
 
Zašto je tako teško naići na ženu ili curu iz užeg ili šireg susjedstva koja želi seks bez mozganja hoće li to biti jednokratno, više dana i mjeseci ili trajno?
Muškarcu je bitno samo staviti ga u toplo i svršiti, a ženskoj izgori mozak od pustih kombinacija šta ako kad gdje dokad...
Zato jer su potpuno drugačije od muških i nekad kao da nisu ista bića kao mi. Mi se vodimo logikom a one emocijama… Htjet će možda samo seks 2,3 puta i nakon toga već počinju priče o vezi pogotovo ako je dobar sex.
 
Zato jer su potpuno drugačije od muških i nekad kao da nisu ista bića kao mi. Mi se vodimo logikom a one emocijama… Htjet će možda samo seks 2,3 puta i nakon toga već počinju priče o vezi pogotovo ako je dobar sex.
I mi želimo ponavljat seks ako je ženska dobra ali opcenito je tesko doci do nove zenske pogotovo preko oglasa i ovih stranica
 
Zašto je tako teško naići na ženu ili curu iz užeg ili šireg susjedstva koja želi seks bez mozganja hoće li to biti jednokratno, više dana i mjeseci ili trajno?
Muškarcu je bitno samo staviti ga u toplo i svršiti, a ženskoj izgori mozak od pustih kombinacija šta ako kad gdje dokad...
Pa sve si sam rekao, nama je bitno ubosti, a njima je sex puno veca stavka u zivotu, a to je zbog bioloske razlike a samim time i mentalne. Naravno postoje iznimke, ali uglavnom je tako, žene kombiniraju puno više nego mi, i velikom večinom u vezi im sex nije najbitnija stvar, u muškarcima traže cijeli paket.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh