Veronika masaze

Pozz.. jel bio ko na masazi kod Veronike.. kakva su iskustva i dojmovi?
Pozz, ja sam bio meni je super,ja još volim doći u samostojećim čarapicama ili najlonkama nema ništa protiv, starija je gospođa,plavuša možeš ju dirati gdje hoćeš, ne gleda na sat,na kraju ti ga zdrka do svršavanja, 300kuna je pola sata lokacija je Trnsko.
 
Pozz, ja sam bio meni je super,ja još volim doći u samostojećim čarapicama ili najlonkama nema ništa protiv, starija je gospođa,plavuša možeš ju dirati gdje hoćeš, ne gleda na sat,na kraju ti ga zdrka do svršavanja, 300kuna je pola sata lokacija je Trnsko.
Može li neki kontakt ili link od gospođe? Hvala
 
Da se i ja nadovežem. Molim iskustva. Nemam ništa protiv starijih (dapače, volim starije) sve dok nije riječ o nekoj sjedoj, stereotpinoj bakici za koju su prve asosijacije kolači i unučad, a ne masaže.
Je li gospođa ima svoj prostor? I ako ima, je li čist (to mi je izuzetno bitno)?
 
Bakica jeste, ali GILF :)
Svoj prostor ima, uredan je, ali ima i pseto koje mora biti u prostoriji s vama.
Masaža ok (za 300), poslije drkica... mislim da može i komplet.
Malo je opičena: raspriča se o teorijama zavjere, ako si komunikativan.
Ponovio bi samo iz lijenosti jer mi je blizu.
 
Prva stvar je da laze za godine. Ima sigurno preko 55 jer se na licu i tijelu ocrtavaju tragovi starosti(u oglasu pise 45 ili 47).
Bakica solidnog izgleda, kratka plava kosa do ramena. Cice malo visece, trojka, guza ok.
Imas opustajucu masazu sa happy endom, pola sata 300 i sat 500 kn.
Za nesto vise ces se morati dogovoriti kad dodjes.
Ak volis gilf, samo naprijed :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh