VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ana , Morgana i Nina - to je 100 % sigurno ? Nisam nikad bio u Hr pa me zanima dali se ove cure sigurno bave time te kako izgledaju , cijena i kakve su ( ljubazne ili ce prevracat ocima i cekat da zavrsi ) ?
 
Ana , Morgana i Nina - to je 100 % sigurno ? Nisam nikad bio u Hr pa me zanima dali se ove cure sigurno bave time te kako izgledaju , cijena i kakve su ( ljubazne ili ce prevracat ocima i cekat da zavrsi ) ?
Koja Ana ??? Morgana ne radi već godinama a i ružna je kako se pisalo .
 
Zalosno je da lik koji jebe po madjarskoj pametuje...legendo ja sam zivija u srednoj i sjevernoj americi,prosa sam cilu europu i svugdi sam maza...mislim tj siguran sam da sam maza u brazilu i venezueli zene koje ti nisi vidija ni na tv..ne pametuj nitko ne voli pametnjakovice..lipo ako imas odg na temu koja je daj ako nemas ajde u hungary,i legendo prosa sam ta mista o kojima ti pricas ima 15 godina,i to je sad zastarijelo...maza sam i nase starlete po meni najveci dobitak za lovu je antea kodz.zato legendo i dalje mazi po madjarskoj a nas "obicne"smrtnike ne zamaraj...a lika jebe po madjarskoj i misli da je jeba hahhahahah,aparat pravi si aparat ukljuci te i nicemu ne sluzis
Kak doći do Antee K?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh