VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I ja se ne osjećam zdrastveno najbolje pa ak bi mogal dobiti broj od medicinske sestre iz N. Marofa tak da dogovorim terapiju ljecenja...😷😷😷
 
Ma neda broj od med.sestre traži da ju skupa karamo ko da mi treba netko ko drži sviječu,bezveze se trudite....a ja bas danas prema N.M idem...
 
Imali itko da pošalje broj od neke cure koji je i dalje u funkciji da je iz KC ili BJ u zamjenu dajem broj od jedne iz Vž koji 100% radi.
 
Imali itko da pošalje broj od neke cure koji je i dalje u funkciji da je iz KC ili BJ u zamjenu dajem broj od jedne iz Vž koji 100% radi.
Zasto jednostavno svi ne napisu brojeve onih za koje znaju da rade i primaju musterije i gotovo...ovako svako trazi broj za zamjenu i tako vas petorica koja ima brojeve se razmjenjuje a mi koji nemamo nista i dalje nemamo nista 🤣
Nemojte me krivo shvatit😊
 
Moze brojevi u pp od Petre i Josipe iz Kc i cure iz Marofa... Hvala😎
Zauzvrat dajem od jedne iz Vz, koja se ne objavljuje... 🙃
 
Pozz! Novi ovdje, iz kc sam, ima koja dama za druzenje u kc, da mi posalje broj osim lili.... Vidim da se spominje Petra i Josipa bio bi zahvalan ako netko ima broj da pošalje LP
 
Dzabe ti damo broj kad ces vjv odmah ici na blok kad navali 10 ljudi istovremeno😄 a za brojeve scrollaj par stranica unazad.. ponavljaju se svako malo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh