VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Imam:) 2017 sam se poceo vidjat sa starijom zenskom ( udana,37 god,muz radio u AT a njoj bilo monotono u zivotu,a i voljela je mladje..ja tada imao 24). Susreti su bili ispocetka u hotelu ( troskove snosila ona),plus pokloni za mene (od odjece,nakita,cuge) iako mi to nije bilo nimalo bitno,ali naletio sam na pravu "Cougar" :) evo cujemo se i dan danas i planiramo se naci kroz tjedan dana. Sve u svemu,supp iskustvo za mene sa Smokve. Ali da,90% pedera tamo
Pozdrav ako je to tako cestitam ti
Daj mi reci ti si imao oglas na smokvi ili.ona tj tko se kome javio
Bas me zanima jer ja tamo nikad naletio na nista ozbiljno
Tnx
 
Pozdrav ako je to tako cestitam ti
Daj mi reci ti si imao oglas na smokvi ili.ona tj tko se kome javio
Bas me zanima jer ja tamo nikad naletio na nista ozbiljno
Tnx
nit nećeš naći ništa ozbiljno... na facebooku imam lažni profil, samo trebaš pratiti objave od žena i odma skužiš koja bi išla, upadnem s nekim forama, malo tipkamo ozbiljno par dana, i dok im velim da to opće nisam ja na slici opće im je sve jedno...idu bez problema... no ima i onih ozbiljnih koje bi me i policiji prijavile 😉 al ono, ako si uporan jedna od pet bu išla i to badava... ja bih radije da jednostavno platim i obavim, al kad kod nas nema mesa za to
 
Ja sam stavio oglas tamo. Posto sam od 16-te godine u vezi ( tad vec bili 7 god skupa) napisao da zbog monotonog zivota trazim curu/zenu za kavu,razgovor pa dalje kaj bude bude. Onda se javila,rekla da ima iste interese i zivi istim nacinom zivota i tako krenulo. Prvo u "Royalu" pa Turistu,a poslije u autu,prirodi,kod mene.
 
Ja sam stavio oglas tamo. Posto sam od 16-te godine u vezi ( tad vec bili 7 god skupa) napisao da zbog monotonog zivota trazim curu/zenu za kavu,razgovor pa dalje kaj bude bude. Onda se javila,rekla da ima iste interese i zivi istim nacinom zivota i tako krenulo. Prvo u "Royalu" pa Turistu,a poslije u autu,prirodi,kod mene.
Bravo...svaka cast skidam kapu
Ajd javi se.na mail pleaserheels195@gmail.com da te nesto pitam da popricamo
 
Imam:) 2017 sam se poceo vidjat sa starijom zenskom ( udana,37 god,muz radio u AT a njoj bilo monotono u zivotu,a i voljela je mladje..ja tada imao 24). Susreti su bili ispocetka u hotelu ( troskove snosila ona),plus pokloni za mene (od odjece,nakita,cuge) iako mi to nije bilo nimalo bitno,ali naletio sam na pravu "Cougar" :) evo cujemo se i dan danas i planiramo se naci kroz tjedan dana. Sve u svemu,supp iskustvo za mene sa Smokve. Ali da,90% pedera tamo
Kakava laž hahahahahh
 
Moze li mi netko poslat broj u inbox od Radmile bijo snjom vise puta izgubijo mob Radmila ako ovo procitas javise hvala
 
NO HONDA NO SEX, znat će o kome pričam osoba koja prtai sve upise a nekad se fukala za lovu sa mnom. Javi se dužna si mi kavicu. Pošalji mail i mobutel privatno da me tražim prodavača sijslica
 
Bok forumaši

pratim vašw odgovore neko vrijeme pa sam se odlučil i ja tu prijaviti

pa eto ak ima ko kakvu curu, mada smo valjda već dosadni s žicanjem, pošaljite u poruci

Davno sam imao i imam još čini mi se od Nine spremljeni broj ali se ne javlja

Jel ona još funkcionira u ovoj djelatnosti?

P.S. bio sam s jaglacima. Oboje su bili prisutni, ženska dost bezobrazna, pušila je ok, dala pičke i guzu. Svršavanje u dupe

250kn
 
Bok forumaši

pratim vašw odgovore neko vrijeme pa sam se odlučil i ja tu prijaviti

pa eto ak ima ko kakvu curu, mada smo valjda već dosadni s žicanjem, pošaljite u poruci

Davno sam imao i imam još čini mi se od Nine spremljeni broj ali se ne javlja

Jel ona još funkcionira u ovoj djelatnosti?

P.S. bio sam s jaglacima. Oboje su bili prisutni, ženska dost bezobrazna, pušila je ok, dala pičke i guzu. Svršavanje u dupe

250kn
Hahahhahhahah ni jaglaci nisu što su nekad bili. Bravo ovo je scena za Kusturicu jos samo fali purica
 
Ako ima tu koja dama da bi sutra navećer išla samnom u sveti martin,welnes,sauna druzenje... nek se javi na privat porukom.Vračamo se idući dan ujutro.Godine nebitne.Da je uredna kulturna i diskretna.
 
Pa u Varazdinu ima divnih cura, naravno ne profesionalki, ali za odredjenu novcanu naknadicu su spremne na dosta toga. Cudi me da ja to moram govoriti Varazdincima. Npr. jedna svjetlokosa Marina...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh