VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

pederi s lažnim profilma da ti nažicaju sliku kurca da mogu drkat... tu i tamo koja psihički nestabilna žena, parovi koji traže min 20 cm i debeli kurac ili da si maneken, al i to je upitno kolko su stvarni ti profili
U biti skužio,pun kurac parova koji traže muškog ali samo slike i naravno 20cm je svima normalno a na slici muški joj nema ni 14cm
 
nego da li ima ovdje koga da me može ubaciti u elitno društvo kaj se tiče druženja, govorim o damama iz vž koje idu samo preko preporuke, ako ima koga ovdje taj zna o čemu pričam...
 
znači druženje u vž je skoro pa mrtvo, svi mogući oglasi su prevara da te vodi na neku stranicu ili pederi koji hoće slike kurca
 
Iskustvo sa smokvom?ima li šta?
Imam:) 2017 sam se poceo vidjat sa starijom zenskom ( udana,37 god,muz radio u AT a njoj bilo monotono u zivotu,a i voljela je mladje..ja tada imao 24). Susreti su bili ispocetka u hotelu ( troskove snosila ona),plus pokloni za mene (od odjece,nakita,cuge) iako mi to nije bilo nimalo bitno,ali naletio sam na pravu "Cougar" :) evo cujemo se i dan danas i planiramo se naci kroz tjedan dana. Sve u svemu,supp iskustvo za mene sa Smokve. Ali da,90% pedera tamo
 
Imam:) 2017 sam se poceo vidjat sa starijom zenskom ( udana,37 god,muz radio u AT a njoj bilo monotono u zivotu,a i voljela je mladje..ja tada imao 24). Susreti su bili ispocetka u hotelu ( troskove snosila ona),plus pokloni za mene (od odjece,nakita,cuge) iako mi to nije bilo nimalo bitno,ali naletio sam na pravu "Cougar" :) evo cujemo se i dan danas i planiramo se naci kroz tjedan dana. Sve u svemu,supp iskustvo za mene sa Smokve. Ali da,90% pedera tamo
znači jedan od 10 000 koji je uspio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh