VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

To Sova ....neka si i ti meni reko :)
Aparat,pratim vec par dana sta tu pises.Tvoje price su djelomicno tocne.Vec 3g radim za mađarsku firmu i cca 7mj godisnje sam u mađarskoj.Jednu stvar nisi napomenuo da od tih silnih kraljica noći 70 posto su romkinje.Ja osobno nikad romkinju karal nebi.Naqkanisza ih je puna.Znaci trebas imat sreće da naletis na normalnu kako bi mi tu na sjeveru rekli bijelu kurvu.Dakle tu ljudima savjetujes nek idu u mađariju,a kaj ak se nekom gadi romkinja i tesko ce naci normalnu curu.Znaci ako u naqkaniszy ne nade normalnu kurvetinu on mora dalje do kaposvara koji je mslo udaljen.Neki decki pogotovo ovi mladi ševci se bas i neće snaći.Moras objasnit ljudima sitne detalje.Ima jos jedna stvar,cijene ti bas i nisu tocne.Ima dobrih i mladih piconji od 30-50e.Nisam mislio nista lose al tek toliko da ti skrenem malo pozornosti.Sto se tice balatona,za 70e uzmes sobu i kurvu i ševiš 2-3 puta na noć.Dapaće nije mlada ali za te pare i 45godisnjakinja dušu da😀.Bez zamjere
 
Bravo meki na matematici...čisto da ti ja malo pojasnim matematiku :)
Kažeš 70% romkinje...aj ok nek je tako
Trenutna ponuda u Budimpešti je 1136 kurvi...dakle po tvom cca 750ih je romkinja
ostaje nam cca 350 kuvi...frende po tvojoj matematici i u toj varijanti se nađe neš za jebat ak ti se gade romkinje hahahahah

Nadalje...isto kao i u Zagrebu (čisto da napomenem da ti nisi iz Zagreba)..oni koji karaju kurve po zg s godinama su skupili kontakte od dobrih kurvi ...dobra kurva si je organizirala određeni broj stalnih provjerenih mušterija i ne reklamira se baš po oglasnicima...tak jei u mađarskoj.
Evo ja recimo znam da bi za jednu određenu damu s kruga 28 god crnka, malo plastike na njoj i to plastika dooobro odrađena....pola ekipe bi vjerojatno dalo bubreg da dođe do njenog broja (mislim da me određena ekipa s ovog foruma razumije o kome pričam)

Tak da frende..isto kao i kad tražiš ženu za ostatak života...svašta probaš dok ne nađeš, tak i sa kurvama svašta probaš dok ne nađeš kaj valja :)
 
Eeeee daaa....za razliku od tebe koji si gore radio i boraviš godišnje po 7 mjeseci....jbg frend ja gore i radim i jebem ;)
 
MekiVZ...tebi savjetujem jednu stvar, naravno iz iskustva, odi na iskricu ...tamo ćeš ti naći prije nešto za pod jaja nego da bi platio...
 
Zalosno je da lik koji jebe po madjarskoj pametuje...legendo ja sam zivija u srednoj i sjevernoj americi,prosa sam cilu europu i svugdi sam maza...mislim tj siguran sam da sam maza u brazilu i venezueli zene koje ti nisi vidija ni na tv..ne pametuj nitko ne voli pametnjakovice..lipo ako imas odg na temu koja je daj ako nemas ajde u hungary,i legendo prosa sam ta mista o kojima ti pricas ima 15 godina,i to je sad zastarijelo...maza sam i nase starlete po meni najveci dobitak za lovu je antea kodz.zato legendo i dalje mazi po madjarskoj a nas "obicne"smrtnike ne zamaraj...a lika jebe po madjarskoj i misli da je jeba hahhahahah,aparat pravi si aparat ukljuci te i nicemu ne sluzis
 
Zalosno je da lik koji jebe po madjarskoj pametuje...legendo ja sam zivija u srednoj i sjevernoj americi,prosa sam cilu europu i svugdi sam maza...mislim tj siguran sam da sam maza u brazilu i venezueli zene koje ti nisi vidija ni na tv..ne pametuj nitko ne voli pametnjakovice..lipo ako imas odg na temu koja je daj ako nemas ajde u hungary,i legendo prosa sam ta mista o kojima ti pricas ima 15 godina,i to je sad zastarijelo...maza sam i nase starlete po meni najveci dobitak za lovu je antea kodz.zato legendo i dalje mazi po madjarskoj a nas "obicne"smrtnike ne zamaraj...a lika jebe po madjarskoj i misli da je jeba hahhahahah,aparat pravi si aparat ukljuci te i nicemu ne sluzis
E sad se idem ranit,jer jos koji dan i dobit ćemo izvjestaj sa marsa i slike kurvi koje su na marsu...naravno aparat ih sve izjebal jos prije par godina kad je bio u prolazu😁😁😁😁
 
Zalosno je da lik koji jebe po madjarskoj pametuje...legendo ja sam zivija u srednoj i sjevernoj americi,prosa sam cilu europu i svugdi sam maza...mislim tj siguran sam da sam maza u brazilu i venezueli zene koje ti nisi vidija ni na tv..ne pametuj nitko ne voli pametnjakovice..lipo ako imas odg na temu koja je daj ako nemas ajde u hungary,i legendo prosa sam ta mista o kojima ti pricas ima 15 godina,i to je sad zastarijelo...maza sam i nase starlete po meni najveci dobitak za lovu je antea kodz.zato legendo i dalje mazi po madjarskoj a nas "obicne"smrtnike ne zamaraj...a lika jebe po madjarskoj i misli da je jeba hahhahahah,aparat pravi si aparat ukljuci te i nicemu ne sluzis
Aparat,koliko imaš godina?
 
Zalosno je da lik koji jebe po madjarskoj pametuje...legendo ja sam zivija u srednoj i sjevernoj americi,prosa sam cilu europu i svugdi sam maza...mislim tj siguran sam da sam maza u brazilu i venezueli zene koje ti nisi vidija ni na tv..ne pametuj nitko ne voli pametnjakovice..lipo ako imas odg na temu koja je daj ako nemas ajde u hungary,i legendo prosa sam ta mista o kojima ti pricas ima 15 godina,i to je sad zastarijelo...maza sam i nase starlete po meni najveci dobitak za lovu je antea kodz.zato legendo i dalje mazi po madjarskoj a nas "obicne"smrtnike ne zamaraj...a lika jebe po madjarskoj i misli da je jeba hahhahahah,aparat pravi si aparat ukljuci te i nicemu ne sluzis
Tko si ti :)?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh