BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Je li iko bio sa tom vanjonom daj malo recenzija kakva je u faci i tjelu, godine.
Ništa posebno, možeš u džep da je staviš, uživo baš tanka, puši katastrofa loše, a skupa je, Aurora je za nju klasa, malo punija, tu oko 40 god ali je profi, radi sve, 150 km a radi i anal uz doplatu, stalne mušterije bez kondoma odrađuje. Sa ovom iz bg sam dogovarao ali nisam uspio, strašno neljubazna bila. Ranije je radila jedna iz novog grada, ali se povukla, dobila dijete, sad radi kao profesorica, povremeno se oglašavala i imala uzak krug klijenata, bila baš prijatna i opuštena, pojavi se po koja povremeno, ali ne na duže staze, sad je samo Mila ostala aktivna, nakon ovih hapšenja ni jedna se više ne oglašava
 
Ljudi u novom gradu ili bosanski novi kako god dole vam je leglo kurvi svaka ce se jebat odite navecer klub i koju god povedes jebo si je znam iz licnog iskustva platis joj 2 3 pica i u auto i udri haha i imate stranicu klub za odrasle 2 sam s te stranice jebo samo treba strpljenja i vremena sve se nadje. Pozz
 
Ljudi u novom gradu ili bosanski novi kako god dole vam je leglo kurvi svaka ce se jebat odite navecer klub i koju god povedes jebo si je znam iz licnog iskustva platis joj 2 3 pica i u auto i udri haha i imate stranicu klub za odrasle 2 sam s te stranice jebo samo treba strpljenja i vremena sve se nadje. Pozz

Mislim da pretjerujes, osim toga nije kurva ona koja ne uzme novac i ne rade klubovi od kako je korona pocela. Na toj stranici sam bio ranije i nikad nema preko 15-ak online djevojaka a pola od toga je laznjak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh