Trkačice

Indian88

New member
Prije par mjeseci mi je kolega rekao da je najveci broj promiskuitetnih osoba kod trkačica i trkača, libido im uvijek visok. On je dugo karao jednu nimfomanku sa Smokve, trkačica je. Muz se razbolio od raka, inace isto neki poznati trkač. Vidio sam zajednicke sexy slike. Milfara dobra u tijelu, voli vezanje. U faci je sad babac sa sijedom kosom pa nisam nesto zainteresiran.
I tako odlucio i ja trckarati po nasipu da spojim ugodno s korisnim i uspio . U zadnjih mjesec dana sam upoznao i trpao dvije trkačice i stvarno su izdrzljive i uvijek spremne.
Najbolje je trcati rano ujutro, nema puno ljudi, osim trkaca ili predvecer.
Kakva su vasa iskustva?
 
Kao bivši maratonac mogu potvrditi da je libido uvijek na najvišem mogućem nivou kada se trči. Vjerojatno je to zbog toga što se prilikom trčanja oslobađa endorfin, hormon sreće. Inače, trkačice mi nikada nisu bile baš napete, ali bila je davno jedna cura iz Sinja koja je jedina od trkačica imala savršene noge i guzu. Smatram kako bi žene ipak trebale izbjegavati dugoprugaško trčanje jer ne izgledaju dobro nakon takvih teških treninga, a najbolji sportovi ili aktivnosti koji oblikuju žensko tijelo su rolanje, odbojka, ples, klizanje...Čak i maratonci mi ne izgledaju dobro nakon dugog trčanja, a to je i jedan od razloga zašto više ne trčim. Maksimalno je za tijelo dobro lagano trčkarati tu i tamo do 5 km, a sve ostalo je pretjerivanje.
 
Prije par mjeseci mi je kolega rekao da je najveci broj promiskuitetnih osoba kod trkačica i trkača, libido im uvijek visok. On je dugo karao jednu nimfomanku sa Smokve, trkačica je. Muz se razbolio od raka, inace isto neki poznati trkač. Vidio sam zajednicke sexy slike. Milfara dobra u tijelu, voli vezanje. U faci je sad babac sa sijedom kosom pa nisam nesto zainteresiran.
I tako odlucio i ja trckarati po nasipu da spojim ugodno s korisnim i uspio . U zadnjih mjesec dana sam upoznao i trpao dvije trkačice i stvarno su izdrzljive i uvijek spremne.
Najbolje je trcati rano ujutro, nema puno ljudi, osim trkaca ili predvecer.
Kakva su vasa iskustva?
To je istina kod trčanja ima dosta žena pogotovo iza 30 g koje se počnu baviti time a ima i studentica najbolje se učlaniti u neki atletski klub pa zajednička trčanja po nasipu, Maksimiru, ceneri, polumaratoni itd.
Te u drugim aktivnostima koje su više za žene tipa joga, plesovi, odbojka, fitnes, tečaj masaže, jezici itd.
Ja sam to otkrio kad sam studirao i radio u Zagrebu preko frenda koji je išao samo na aktivnosti na koje kao idu samo žene i drugi su ga sprdali da je tetka kao oni idu na boks, nogomet, košarku muške aktivnosti.
Na mjestima i aktivnostima di je veća koncentracija ženki prije će te zbariti nešto nego u klubovima, tipa joga stanete u zadnji red i gledate guzice u taicama, jebo vas nogomet.
Ja sam zadnju ženu upoznao na orijentacijskom trčanju.
 
Jucer sam poceo bariti trecu trkacicu. Pa te zene same "padaju" he he... Meni fizicki odgovaraju, nisam ljubitelj prevelikih sisa niti tone sminke i umjetnih ogromnih noktiju. Nekako dosta prirodno izgledaju i jednostavne su mi u komunikaciji, pogotovo kad krenemo s pricom o trcanju, cenerima i drugim utrkama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh