TRANSICE

ubavni

New member
29.05.2020.
7
0
3
bok svima. jel bio netko od vas ili vaših znanaca kod ovih transica iz oglasa? posebno me intrigiraju samantha marburg i vita viktorija (nema je u zadnje vrijeme)... tipa šta nude, kakve su im alatke itd.

znam lika koji je bio kod one valice na blowanju i nije se nešto iskazala navodno.

ubavni

New member
29.05.2020.
7
0
3
bump. ako želite ostati anonimni javite mi se privatno. znam da je taboo jbg

sesvete25

New member
09.06.2020.
26
4
3
Kod valerije je oral 300 , sa analom 500 , nisam bio. Al sam bio kod odlične amaterke koja ne naplacuje. Na planet romeo mu je nick SissyBoiZG ,utrine. Odlican oral i anal , prima do kraja bez beda. Al naravno nije vrhunski izgled ko valerija , ali se trudi jebeno ( ne naplacuje )

sesvete25

New member
09.06.2020.
26
4
3
da , pola transica otislo sezonu raditi ahahahah. Sad sam se sjetio jos jedne kod stubice , na smokvi se zove pianosport brijem , isto ne naplacuje , al nije nesto ni zentveno bog zna kaj

berica35

New member
13.06.2020.
6
0
1
Kod valerije je oral 300 , sa analom 500 , nisam bio. Al sam bio kod odlične amaterke koja ne naplacuje. Na planet romeo mu je nick SissyBoiZG ,utrine. Odlican oral i anal , prima do kraja bez beda. Al naravno nije vrhunski izgled ko valerija , ali se trudi jebeno ( ne naplacuje )
da imas broj

TELEFONSKI SEX UŽIVO