Swing Club

Kadi

New member
Evo, nekoliko rečenica o swinger klubovima.

Sa bivšom curom poceli posjećivati swing klubove. Prva posjeta je bila poklon za njezin rođendan. Pošto smo cesto odlazili na fkk plaze i wellnesse golotinja nam nije bila problem. Zato sam za prvi posjet swing clubu izabrao Sun Garden u Sloveniji pošto je zamišljen kao wellness club.

Sun Garden
Od svih clubova u nasoj blizini osobno najdraži.
Koncept wellnessa sa sobama za igru, veliko dvoriste sa bazenom i sobama u kojima se moze prenociti. Gosti slovenci, talijani i hrvati. Dobra stvar za parove koji ne zele druzenje sa pojedincima je subota, rezervirana samo za parove.
Mi smo tako znali birati dane, ovisi o raspoloženju i zeljama. Cetvrtak najmanje ljudi, idealno za sauniranje i jacuzzi.Petak koji put previse pojedinaca, subota parovi, nedjelja guzva.
Cistoca i usluga 10/10

Molcilnik (slovenija)
U tjednu radi kao club (cure koje usluzuju) , subotom radi kao swing Club.
Bili dva puta. Prvi na poziv, organiziran party. Bilo dosta mlađih parova bez samaca. Drugi put mjesana ekipa i cure koje su radile.
Nedostatak vanjskog prostora.
Cistoca i usluga 10/10

Casa Swizzera kod Žike (Labinci, istra)
Sta reci, tko nije bio tesko objasniti. 😁
Bili vise puta i vidjeli svasta.
Podjeljen na dva kata, prizemlje sank, garderoba, sauna, unutarnji bazen. Na katu sobe za igru. Vlasnik (Žika) legenda.
Znalo je biti i samo muške ekipe gdje u stopu prate jedini par koji se zatekne u klubu.

Osjecaj da ste usli u neciju kucu a ne klub.
Cistoca 8/10
Usluga 10/10

Anaconda (Rovinj)
Blizina kampa valalta je prednost cluba.U ljetnim mjesecima ima ljudi iz cijele Europe i šire. Od mladih, srednjih godina pa i starijih. Odlicno za parove koji vole swing i one koji traze pojedince , a i za samce jer se lako nađe par za igru. Akcija se odvija unutra kao i vani na separeima.
Cistoca i usluga 9/10
 
Jedno pitanje: Prije neko veče jedan poznanik tvrdi da je bio u swinger klubu i da se kao solo frajer extra proveo, tj da je guzio par ženskih. E sad pošto je poznata koncepcija takvih klubova mislim da malo serucka....ono nije loš frajer, kasne 20-te, ali opet mi to malo čudno.

Da li uopšte solo frajer u swinger klubu može da odradi išta (ako je dobrog izgleda i normalan u glavu) ili može samo da napasa oči?
 
Jedno pitanje: Prije neko veče jedan poznanik tvrdi da je bio u swinger klubu i da se kao solo frajer extra proveo, tj da je guzio par ženskih. E sad pošto je poznata koncepcija takvih klubova mislim da malo serucka....ono nije loš frajer, kasne 20-te, ali opet mi to malo čudno.

Da li uopšte solo frajer u swinger klubu može da odradi išta (ako je dobrog izgleda i normalan u glavu) ili može samo da napasa oči?
ma teško, nema tamo bar ne u Rovinju recimo da možeš doc ko muško i karat koga oćeš pogotovo zenske.
 
Jedno pitanje: Prije neko veče jedan poznanik tvrdi da je bio u swinger klubu i da se kao solo frajer extra proveo, tj da je guzio par ženskih. E sad pošto je poznata koncepcija takvih klubova mislim da malo serucka....ono nije loš frajer, kasne 20-te, ali opet mi to malo čudno.

Da li uopšte solo frajer u swinger klubu može da odradi išta (ako je dobrog izgleda i normalan u glavu) ili može samo da napasa oči?
Može pod tri uvjeta:
1. Da klub uopće prima samce (obično to bude neki event).
2. Da ima dosta ljudi (što isključuje klubove kod nas).
3. Da izgleda top.
 
Sve stvar pojedinca.
U svakom klubu ima stalnih samaca koji se dobro provedu.
Ako zelis nesto sigurno onda nemoj ici u swing club.
Swing je zabava.
 
Ja lično nemam namjeru u te klubove ići to me ne privlači, ali eto čisto da provjerim validnost "lovačke priče".
 
Bio dva puta sa ženom u Anakondi. Nismo baš neki od akcije, u biti više smo išli vidjeti mjesto nego išta drugo.

Ugl, platiš upad i cuga je free cijelu noć. Mahom se radi o jeftinoj konfekciji iz Lidla. Ne smiješ puno pit jer moraš vozit natrag u apartman jbg. Napominjem da unutra ekipe nije bilo nešto jer smo bili u devetom mjesecu iza sezone. Većinom stranci parovi i podosta solo likova. Kad smo ušli odmah sa vrata nam se nakačio neki par i hodao za nama jedno sat i pol. On stariji, sjed i krupan, ona zgodna plavušica komad od tridesetak godina. Hrvati. Mojoj ženi se lik nije bas sviđao tako da ništa od akcije sa njima. Bili smo tamo do nekih dva- tri ujutro, pasli malo oči i ošli doma. Iduće godine kad smo bili krajem rujna bilo još manje ljudi. Atmosfera 5/10. Opet ništa od akcije. Kad smo bili već za doma, velim ja ženi da mi bar popuši tu u fotelji u dvorištu. Počela ona radit svoje, a neki lik čučnuo kraj nje i počeo je maziti po nogama. Bila je u vrućim hlačicama. Kako je on postupno išao sve višlje i višlje sa rukama, meni je bilo sve bolje bolje. Kad je lik već počeo mazit blizu pice, ja svršio od uzbuđenja. Digli se i ošli doma.. To je bilo to od naše akcije 😁
 
Bio dva puta sa ženom u Anakondi. Nismo baš neki od akcije, u biti više smo išli vidjeti mjesto nego išta drugo.

Ugl, platiš upad i cuga je free cijelu noć. Mahom se radi o jeftinoj konfekciji iz Lidla. Ne smiješ puno pit jer moraš vozit natrag u apartman jbg. Napominjem da unutra ekipe nije bilo nešto jer smo bili u devetom mjesecu iza sezone. Većinom stranci parovi i podosta solo likova. Kad smo ušli odmah sa vrata nam se nakačio neki par i hodao za nama jedno sat i pol. On stariji, sjed i krupan, ona zgodna plavušica komad od tridesetak godina. Hrvati. Mojoj ženi se lik nije bas sviđao tako da ništa od akcije sa njima. Bili smo tamo do nekih dva- tri ujutro, pasli malo oči i ošli doma. Iduće godine kad smo bili krajem rujna bilo još manje ljudi. Atmosfera 5/10. Opet ništa od akcije. Kad smo bili već za doma, velim ja ženi da mi bar popuši tu u fotelji u dvorištu. Počela ona radit svoje, a neki lik čučnuo kraj nje i počeo je maziti po nogama. Bila je u vrućim hlačicama. Kako je on postupno išao sve višlje i višlje sa rukama, meni je bilo sve bolje bolje. Kad je lik već počeo mazit blizu pice, ja svršio od uzbuđenja. Digli se i ošli doma.. To je bilo to od naše akcije 😁
Anaconda je zanimljiva 7. i 8. mjesec kad se kamp valalta napuni. Onda ima puno stranaca.
Mi smo znali otici tamo, upoznati nekog i nastavili druzenje u kampu.
 
Anaconda je zanimljiva 7. i 8. mjesec kad se kamp valalta napuni. Onda ima puno stranaca.
Mi smo znali otici tamo, upoznati nekog i nastavili druzenje u kampu.
Ma naravno da je.. Samo što sam ja tada radio u firmi koja je bila dosta vezana za sezonu pa nisam mogao dobiti godišnji nikako nego u 9. mjesecu..

A kaj se Anakonde tiče, išli smo vidjeti mjesto ništa drugo. Žena ima dosta specifičan ukus za muškarce koji joj se sviđaju (mršavi 'partijaneri') a takvih uopće nema u Anakondi i znali smo to unaprijed. Išli smo malo prošvrljati, vidjeti mjesto i to je bilo to. Ionako je to preskup sport za nas da bi išli češće od jedanput- dvaput u sezoni..
 
Jako, jako teško. U klubovima ima previše samaca koji su luđi i bolje izgledaju od tebe. Ono što Tlijani sebi dozvole za malo mufa ja sebi nikad ne bih dozvolio.
Mah Talijani...posebna vrsta ciganije 😑 bio u Italiji, radio sa njima, sve vidio...Nije ni čudo što su se ribe po pokojnoj Marini ozare kad čuju da nisi Digić 😁
 
A sto to sebi dozvolr nisam najbokje shvatio?
Recimo ženska se ljubi s mužem, drugi (neki naš) joj gurnuo prste u picu i dođe Talijan i liže i njegove prste i njenu picu... koliko može od prstiju. Ne odustaje naš, neodustaje Talijan. :)
Ista ekipa par minuta poslije... muž gleda, ženska počne pušiti ovom našem, on počne svršavati nakon 16 sekundi, ona ga izvadi lik je zalije po licu, kosi i vratu, ali Taijanu ne smeta, on je ljubi.... ma kaos... mislio sam da je lik drogiran, ali nije bio...
 
Ma naravno da je.. Samo što sam ja tada radio u firmi koja je bila dosta vezana za sezonu pa nisam mogao dobiti godišnji nikako nego u 9. mjesecu..

A kaj se Anakonde tiče, išli smo vidjeti mjesto ništa drugo. Žena ima dosta specifičan ukus za muškarce koji joj se sviđaju (mršavi 'partijaneri') a takvih uopće nema u Anakondi i znali smo to unaprijed. Išli smo malo prošvrljati, vidjeti mjesto i to je bilo to. Ionako je to preskup sport za nas da bi išli češće od jedanput- dvaput u sezoni..
Pa ste pokusali naci ovako neki par pa probat?
 
Pozz svima
Sa djevojkom želim posjetiti Sun Garden Club subota i nedelja, oboje nas je to privuklo pa bih VS zamolio ko je bio i ko ima iskustva da ovde ili privatno napiše kakva je situacija i dešavanje tamo, od dolaska do kasno u noć, koliko ljudi bude, kako sve izgleda, kolika je sloboda pristupa drugima, koliko mladih parova bude itd...
 
ima tko iskustva s odlaskom u klub u Labince?
Ja sam bio dva puta i oba puta je bio fijasko.
Nas oko 9-10 muškaraca zamotanih u ručnike čekamo da se pojavi bilo kakva ženska da bar drkamo. Jednom se pojavio neki talijanski par. On je ušao da pogleda i kad je vidio da nas ima kao na snimanju za gang-bang samo se okrenuo. Ona nije ni izlazila iz auta.
Ukratko, izgrizli su me komarci, Žika je pričao doživljaje, koji su meni bili jadni, a ne da nisam jebao, nisam vidio žensku osobu tamo.
Anaconda je bila mrrrrak.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh