SUGAR BABY - Croatia - Rasprava o curama

Jel ima neka ženska da radi "findom"? Odnosno da trazi roba za shopping? Spreman sam potrositi solidnu lovu nekoliko puta mjesečno... Godine nisu presudne. Ako se koja vidi u tome neka se javi za vise informacija. Također ako neko zna neku, bilo bi super da posalje kontakt.
 
Uh, što ove današnje djevojčice mogu biti teške za dogovor. Rijetko koja daje ispod 500e, a nos do neba. Sve princeza do princeze. Ili sam to ja ostario. Bit će da je oboje. 😁

Usput budi rečeno, našao sam se jednom u Ljubljani sa jednom malom Slovenkom. Kao da je tada sve išlo lakše... 300e bez rasprave i gledanja na sat. Zanimljivo je da su nju u njenom takvom osamostaljivanju podržavali i do hotela dovezli - njeni roditelji. 😮
 
Ček malo, roditelji su ju podvodili? Zanimljiva priča, daj malo opširnije. Mislim, nije valjda bio platonski susret XD ? Čime su se bavili roditelji, da nisu možda skupljali sekundarne sirovine :) ?
 
Možda je to bila samo njena priča o tome zašto radi to što radi, te kako ju starci podržavaju i u takvom obliku njene emancipacije. Meni je priča držala vodu zbog toga kako je bila odjevena i dotjerana, a za to nije mogla imati nikakvo drugo opravdanje osim - istine.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh