Stranice za upoznavanje

Dubrava1001

New member
Decki znate neke sajtove za upozz da su free i ne lazne neke, a da nisu ljubavni oglasnik, klub za odrasle , smsoglasnik, oglasnik.hr
 
Da li itko uspio nešto preko Facebook "poznanstva"? Badava stavljam srčeke, ali nijedna se ne javi... Jedino kineskinje, ali one "fake". Ima ih hrpa pod okolica Zagreba, i čim ju lajkaš, odmah ti se javi... Ne znam na koju foru. I onda žele preko whatsappa... Probao sam. Imaju brojeve iz Velike Britanije. Vele da su se vratile u Kinu zbog korone... I onda se hvale bogatstvom i da to sve stekle trgovanje dionicama... Pa te navuku da napraviš račun i da kupuješ u "demo" verziji... Pa te nagovara na stvarne uplate... A zapravo ima tvoje pristupne podatke i kad uplatiš, pretpostavljam da ti uzme pare s te aplikacije...
 
na FB možeš nači samo nešto na preporuku ili slično recimo neke radodajke, selske pa ju nagovaraš dok ne popusti.
To mozes u prvoj birtiji nac.. ugl.. iskrica, dame većinom u braku, nekih 2,3 dana dopisivanja do zeljene situacije. Zatim smokva.. svega i svačega, kurabe, ozenjene, starije dame.. i konačno seeking.com .. najbolja stranica, definitivno.. iscupas 120$ iz jastuka i opet placas za jebcinu.. 😉
 
posljednja izmjena od urednika:
Da li itko uspio nešto preko Facebook "poznanstva"? Badava stavljam srčeke, ali nijedna se ne javi... Jedino kineskinje, ali one "fake". Ima ih hrpa pod okolica Zagreba, i čim ju lajkaš, odmah ti se javi... Ne znam na koju foru. I onda žele preko whatsappa... Probao sam. Imaju brojeve iz Velike Britanije. Vele da su se vratile u Kinu zbog korone... I onda se hvale bogatstvom i da to sve stekle trgovanje dionicama... Pa te navuku da napraviš račun i da kupuješ u "demo" verziji... Pa te nagovara na stvarne uplate... A zapravo ima tvoje pristupne podatke i kad uplatiš, pretpostavljam da ti uzme pare s te aplikacije...
To je dating stranica, a ne za seks.
 
To mozes u prvoj birtiji nac.. ugl.. iskrica, dame većinom u braku, nekih 2,3 dana dopisivanja do zeljene situacije. Zatim smokva.. svega i svačega, kurabe, ozenjene, starije dame.. i konačno seeking.com .. najbolja stranica, definitivno.. iscupas 120$ iz jastuka i opet placas za

Što je cilj svakog "deja"... Doći do seksa. Pa ljudi se ne nalaze da bi pili piće, već da bi ih to odvelo do nećeg... Mislim da je cilj - seks
Grijesis, nije cilj svakoj osobi bilo muskoj ili zenskoj doci do seksa. Netko trazi vezu bila kratka ili dugotrajna, a netko seks. Neke aplikacije su specijalizitane za to neke nisu. Uostalom, pise ti u opisu profila sto netko trazi ili mozes pretpostaviti.
 
posljednja izmjena od urednika:
Grijesis, nije cilj svakoj osobi bilo muskoj ili zenskoj doci do seksa. Netko trazi vezu bila kratka ili dugotrajna, a netko seks. Neke aplikacije su specijalizitane za to neke nisu. Uostalom, pise ti u opisu profila sto netko trazi ili mozes pretpostaviti.
A kaj su veze nego ekskluzivno jebavanje? Za kaj su veze, da se ljudi drže za rukice i zajedno se griju pod dekom? Kaj si ti ko neka pička pa da pokušavaš to upakirati kao da je nešto drugačije?
 
A kaj su veze nego ekskluzivno jebavanje? Za kaj su veze, da se ljudi drže za rukice i zajedno se griju pod dekom? Kaj si ti ko neka pička pa da pokušavaš to upakirati kao da je nešto drugačije?
Opet ti kazem nisu svi ljudi isti. Netko se zeli odmah pojebati na prvom dejtu, a netko zeli cekati nakon nekog vremena dok se bolje ne upoznaju( dobra vecina). Ne znam cemu takav negativan i cudan stav.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh