SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Mperkis01

New member

Jutros bija kod ove.
Uredan app, lipa cura, sve dobro bilo.
900hrk / 30 mins

pepper34

New member
Kakvi smo mi tako oni. Neki dan bio kod jedne gdje sam vec treci put išao i kaze da su ljudi u Splitu crazy i misli da njih 95% su drogirani. I kad sam vidijo sta njoj "splicani" pisu onda mi je sve jasno. Kao sto sam napisao par puta a vidi se i ovdje u forumu koji su to retardirani tipovi. Jos su toliko glupi i stavu sliku od sebe plus ime i prezime. Cak su neki i poznati iz crne kronike 😂😂😂.

I sve chatove dame slikavaju i imaju grupe gdje sa drugi "kolegicama" salju i komentiraju tko je dobar i koji su Bad Boysi
Oh ne bih bas rekao da je tako. Prije nekoliko godina se moglo naci ponesto, doduse, bilo i onda svacega, pa i gabora, sad je potpuno druga prica. Imas dvije stvarne djevojke na oglasu iz ovog prostora s tim da drze stalne klijente na uzici, a nove tesko dopustaju zbog tajminga. Ima jos jedna krupnija sa plavog, koja se povremeno stavi. Ostalo sve sto se oglasava su prevaranti/ice, iz pitaj Boga dijela HR. Doduse, Brazilke i ostale GFE su digle ponudu, ali kada trazis mladju domacu curu za druzenje na duze vremena, toga vise nema. A ove dvije su zapaprile cijenu, tako da mi se i ne ide...
Mozda s turizmom bude novosti sa kontinenta, nije bas tako da nema urednih i kulturnih ljudi, ali nismo bas ocajni da se ne moze zaletit pogledat dalje 😉

Scorpio35

New member
Tu sam vec par dana i nista osim EGE...domacu curu ne mogu naci.msve bonovi ili ugaseni mobiteli...
Molim Vas ako tko ima neki provjereni kontakt,moze i u pp...
Hvala

crost

New member

Rotel

Member
i na kraju jel bio tko s ovom ili je i ovo prevara ?
A ta ne odgovara na mailove nikad

AS70

Member
Brza komunikacija. 900/30 min, 1300/sat. Ali... Dijeli apartman s
Nudi threesome. 1500/30 min. Kubanke. Pristanem. One ko na fotografijama. Prozirni korzeti, vesele. Ashe je mršava, malo dupe sise trojka. Estrela latino dupe. Prirodne, bez silikona. Nisu napucane ko Brazilke ali to nadoknade entuzijazmom.Uredan apartman. Čist ručnik, tuš. Estrela izgleda atraktivnije. Ashe je iskusnija. U seksu je bolja. Preuzima inicijativu, vodi igru, izaziva. Odlično iskustvo.
Apartman 10/10
BJ sa gumicom 7/10
Sex 9/10
Pao dogovor na duže. Ponavljamo. U prolazu preko Pelješca kupim dagnje, kamenice i neki Plavac. Viva la revolucion!

matematic

Member
Brza komunikacija. 900/30 min, 1300/sat. Ali... Dijeli apartman s
Nudi threesome. 1500/30 min. Kubanke. Pristanem. One ko na fotografijama. Prozirni korzeti, vesele. Ashe je mršava, malo dupe sise trojka. Estrela latino dupe. Prirodne, bez silikona. Nisu napucane ko Brazilke ali to nadoknade entuzijazmom.Uredan apartman. Čist ručnik, tuš. Estrela izgleda atraktivnije. Ashe je iskusnija. U seksu je bolja. Preuzima inicijativu, vodi igru, izaziva. Odlično iskustvo.
Apartman 10/10
BJ sa gumicom 7/10
Sex 9/10
Pao dogovor na duže. Ponavljamo. U prolazu preko Pelješca kupim dagnje, kamenice i neki Plavac. Viva la revolucion!
Meni nude uru za 1600 njih dvi

Ovo je sramota sto vi tu primitivni ljudi cinite. Jel vi stvarno mislite da maserke nemaju svoga zivota van vasih termina i sati s vama i problema van onoga di nam je zadatak vas ucinit sretnijima jer je cinjenica da vam nesto nedostaje dok nas volite za drustvo. Volimo i mi vas neke vise neke manje neke samo podnosimo s nekima smo na friendly frekvenciji. A do toga se ne dolazi preko noci. Neki od vas misle da ako imate neku kunu u novcaniku da ste bogovi ili kraljevi. . neki ste se toliko egom naoruzali da mislite da mi ne prezivljavamo bez vas. Niste . I necete. Ja sam potaknuta SIG ( privatno joj se obracam imenom ) i govnom koji je ovdje predstavljan Ventura nakon par godina se odlucila oglasiti da vam kazem svima koji pisete tu gluposti sto ste vi meni i njoj i svim osobama koje mislite da smo mi neke nize vrste od vas. Nismo. Vi ste. Pojedini. Ventura je dokaz da ste ludjaci a da je nekolicina ljudi normalna za suradnju i da ne kolutamo ocima kad vidimo tko nas zove. Jel mislite da je to mala stvar ? Vas jebe posa jeli vas je netko izivcira ili se dogodi nepravda. Evo situacije prije par dana zove sjor koji se zove Mišo Rukavina iz Lovrana. Sjor Mišo par dana dogovara termin za masazu na zadnjem u 13 se ne pojavi i kad mu kazem da je propustio svoj termin i da je islo se dalje i dogovorilo dalje nastavlja s pozivima i porukama ( 20 poziva u 10 ak minuta oko 14 ... ( sam zakljuci da je nebitno sto je netko drugi taman dosao na masazu) al zato se nadje hrabar nazvati broj koji je na zgradi napisan od osobe koja iznajmljuje apartmane i unatoc odbijanju poziva i unatoc mojih par poruka da je on propustio dogovor on nazove osobu koja je u zgradi gdje radim i kaze znate li da vasa susjeda radi masaze s happy endom i covjeku proslijedi moj info mail i slike salona i moje mrtav hladan. I mene naravno susjed zove pita koji je kurac na stvari i kazem kako je da je osoba bolesna i nenormalna i da ga samo blokira i nista se strasno nije dogodilo. Strasno je sto ste vi ljudi zvijeri pokvarene a stvari su jednostavne a vi ih zakomplicirate. Sve vam pise u mom mailu od : nacin kako se radi sto se radi sto trazim ocekujem vase je da odjebete to ili prihvatite. Ako prihvatite zasto zovete u 10,11 navecer ili 04 ujutro a pise do kad i kada se javljam oko masaza na tel. Zasto trazite diskreciju ako je sami niste u stanju pruziti zasto uopce idete nekome po nesto ako niste razumili uvjete pod kojima sam se ja ovo odlucila poceti raditi? Zato sto mislite da ste bolji od nekoga zato sto mislite da ste pametniji moralniji da imate bolji zivot od osoba koje su dio vasih zivota jer jesu dok zovete dok saljete mailove imate razloge za to. Zasto ste takva govna pojedinci. Ja san u periodu otkad radim sto radim nastojala zadrzati normalne i dobre osobe za to znaci sve ispod krsenja onog sto sam postavila nerado se javljam i javljam se ako bas nemam pametnijeg posla . Ja ne znam sve moje goste na forumu koji su demantirali ova sva sranja sto su se pisala o meni u zadnje vrime al im svima zahvaljujem jer su to osobe koje su ocito me upoznale golu ( doslovno) ali i onako kako ja jesam. Kad dodje netko moze il ne mora pricati ni o sebi ni ja o meni al i mozemo. Ima ljudi dodju odu ima ljudi dusu ostave na stolu a nekad i ja njima. I sve je to dio ovog posla. Bonus je sto ja san stvarno maserka koliko god vi bili skepticni prema tome. Prije dodataka san svoje ruke i prste ostavila u struci i to se vidi. Fizicki . I nije mi za . Volim svoj posa i volit cu ga i dalje. I radit cu i dalje. Ovo sam napisala da prestanete ako mozete biti govna samo zato sto vam je usko i ograniceno razmisljanje. Svi imamo mane i vrline. U mom poslu je mana sto zaspem ljudima na jutarnje termine posli mi je nezgodno uopce se javit. I tu sam mozda propustila neke super osobe koje su samnom imale los tajming. Ipak je vecina imala dobar i mislim da ovo sto radim radim kako treba ( osim zaspivanja na jutarnje termine)
100 mailova tjedno od toga samo 20 ak razmjena broja to ne govori o meni vec o vama ne znate komunicirati ne znate rec pozdrav,javljam se za info i slike nego nebuloze di ne znas bi li to odmah na block ili bi se smija ili plaka. Meni je smijesno vi ste zahvalni da vam netko ne gleda na vrijeme i da nadjete u kupatilu ciste rucnike. Jel vi sami sebe citate dok pisete takve stvari. Da skratimo jer san vec preduzila .. kako vi mislite da su cure koje rade ovakvo sto neke glupace neka vas to je vase pravo al kakve osobe morate biti da zovete necije susjede da bi im rekli da im je u zgradi maserka sa happy end masazama. Jel bi lipo bilo da ja vase slike a mnogi se javljate sa privatnih brojeva gdje su vam na whatsupu zene i djeca,da ja to tako sad stavim tu. Ne bi i ne pada mi na pamet jer unatoc ovom horroru koji se dogodio da podsjetim gospodin Miso Rukavina koji je sam sebi dogovorio termin bez dogovora samnom,unatoc pojedinim psihopatima ja cu i dalje svoje goste ciniti sretnima i dalje ce se raditi i bit ce sve ok. Nikada mentalni sklop ovaj nece na veci nivo,to sam se najvise uvjerila otkad radim ovo. Dilerima se divite ,mafija vas fascinira a masaze s happy endom koje su u velikom ostatku svijeta najnormalnija stvar se drzite da nisu vasa posla a javljate se na iste oglase dodjete da vam se popusi ili izdrka i onda ste nesto bolji od pruzateljice usluga. Ajde super... I ostavite se SIG rekla je sve kako je, jedino dobro s ovog foruma je nastavljeno prijateljstvo s njom. Ne volim je cak ni zvati SIG nego lipo imenom i ona mene. Nije svako zlo za zlo kako kazu. I za kraj da zahvalim osobama na forumu koje su demantirale korisnika "jutro" i njene ili njegove price da san u najmanju ruku ogar a ne zena a oni koji me znaju znaju kakva sam osoba i zena i zasto se vracaju kod mene. Ne mislim stavljati oglas vise nikako jer nema smisla i ovo je zadnje sto cu ikada se oglasiti oko sebe i svojih usluga jer nema smisla imam stalne goste a oglas je bio da se da prilika novim suradnjama al kad promislim nakon ovog dogadjaja bolje da nema novih suradnji a nove osobe ce moci doci samo uz debelu preporuku i to je to. Miso Rukavina dogovara termin sam sa sobom bez da se samnom dogovori di sto kad i kako .Eto njega isprid zgrade ako ga ne primis zove on mog susjeda ko jebe info mail i kako ide ima on svoj djir Njega tek ceka revans za ovu glupost. . Mozda se covjek razboli, mozda ga kosti zabole po noci .. mozda voli prirodu pa se nadje nekud sam za kojih godinu dvi prid zoru u sumi bere gljive zapne od travu i slomi nogu ... Nezgode se dogadjaju. Al ne odmah .. uvijek kasnije... Ostali se zamislite. I da citate info razumili bi da ovo NIJE za svakoga. I ostavite mi se SIG ,nas dvi mozemo samo se posvadit koja ima vece ludjake povremeno. Ipak su u većini dragi normalni ljudi radi kojih i nakon ovoga ne mislim prestati raditi a najmanje se sluziti prljavim rukama ( kad smo kod toga nekima treba naglasiti da operu ruke prije pocetka masaze a gurali bi prste svukuda) . Split zapravo i zasluzuje bonasice,koristene rucnike ,i tako.... Sad ce vam sezona Ege Bege ,preporucio Matko Hadziselimovic s foruma
pa se najesen zalite na susretanje na vratima i smrdljive picke koje se ne stignu istusirati . Niste bolje ni zasluzili kad ne razumite normalno.

Ajme da zaboravih da se sa ovog foruma nemos odregistrirati osim ako administratotu se mame ne najebes. Pa admine jel se opet drogiras ili sta je. Pare bi ubira a nista ne radija vidis kako se mi sataremo sa psihopatima za kune radi i ti nesto pazi na objave identiteta na forumu zastiti korisnike i tako dalje.. al nista to a ,tesko radit klikati s misem a mi nek masiramo pusimo drkamo svasta nesto a ti sefa glumis a nigdi te. Jel opet moran ode napraviti vatromet da me baniras ili ces skinit ruku s kurca iz gaca jer znamo da ti je fetis citati di je ko kod koga bija i sto je radija i lipo obrisat korisnika kad netko zeli otic .a ne bi ni dosla al bilo je neizbježno a sad me opet obrisi forum ti je gori od pazara da se ugledas malo kako vani to vode pa se naucis mozda ti i clanovi budu realni i drzali se reda. Al ko ce dati reda neredu .. nek se pisu adrese linkaju fb profili to je ta europska ozbiljnost i posao

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh