SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne odgovara mi baš šta nema prostor, nije mi u autu komod.

Al pohvalno da se u Splitu ponuda koliko toliko popravila.
 
Ovo je oglas s brojem kojeg si napisao


Jel drugi oglas možda ovaj?

Vjerojatno ista osoba koristiti oba broja
 
Pozdrav ljudi, je li bio netko?
 

Lokacija širi centar grada
Brazilka, oko 25 g, tanka, utegnuta, cca 160 cm/50 kg, tamne duge kose, crne oči, ona je na slikama, sise silikon, ali dobro napravljene, s mjerom, pica malo dlaka, uređena, guza taman.
Cura jednom riječju slatkiš, ako voliš petite cure
Dogovor jednostavan, preko whatsappa.
Doček u seksi rublju, preko poruka sam tražio da bude u nečem seksi. Jako zgodna mala.
Pušenje solidno, za akciju lubrikant i sebe i meni, kao malo se prenemaže na početku, polakše i to, ali nakon par minuta traži da je se jebe jače, vrti guzom, divota.
Nekoliko poza, sudjeluje.
Anal ne radi.
Da se lizat i lubiti, svršila pri lizanju.
900 kn pola i 1300 kn sat.
Cura po mojem guštu, ponovio bi opet.
Tko voli male petite cure, preporuka.
 
Da je malo jeftinija bilo bi recenzija.. Trazi 150e za 30min sta je ipak previse
Visoka, dugih tankih nogu, velikih sisa, duge kose i vrlo lijepih usta s lipo definiranim usnama. Uvijek je odjevena u nešto uzbudljivo s potpeticama.Ukratko jako prijatna,zgodna,komunikativna GFE osoba . S obzirom sta se sve "šulja" po ST molite Boga da imate nju.
3h/500 s dolaskom u hotel,mislim da je bija kraj 10mis lani.
 
Navlakusa - Kad posaljes email hoce da se dogovori ponovno na www besplatnoj stranici gdje na kraju trazi broj kreditne kartice navodno da bude sigurna da nisi mlađah
Fejk -također Lazni oglas lokacija sibenik isti sistem kao gore navedeno

 
500 kn samo vikendom , najbolje zvati oko 14 sati . Ne anal , svrsiti mozes po cikama ili guzi. Tus prije i kasnije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh