SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Aj pls neko ako je bia u ove šta ima 24g i velike sise da kaže kakva je i isplati li se ja je zovem odbija mi poziv
 

Da napišem svoje iskustvo, lagani dogovor, mislim da je hela iz estonije ali godinama je u Splitu. Slatko je slušat kako priča. Ima cijene ali vrijedi, stvaarno se trudi niti se žali a niti se prepomaže. Može se lijepo pričati o svačemu s njom. Pitao je čime se bavila, kad je stigla, gdje je silikone stavila i bas o svemu i bez beda o svemu pričali. Stvarno pari da uživa u poslu, ili je vrhunska glumica, ili mozda malo oboje. Al veliki plus od mene. Iznenadila se na moje godine mislila po porukama da je neki stariji.
Ima drugačiju frizuru sad nego je na slikama. Sise top, guza nako, nije velika al uvjezbana.
Čuli smo se prije par dana, ja rekao aj mozda dodem, skupo pa razmislim, pita sta sve moze, imas uru pa mozes vise puta, ljubljenje maženje fukica drkanje pusenje lizanje 69. Pušenje bez kondoma, gutala je kad san pita jel moze iako nisan platio za to. Dvaput svršio, malo fukica i svakakve poze, pa skini kondom aj pusi pa aj stavi novi kasnije za fukanje(ja ponio svoje tanke gumice). Sve bez beda nije uopće požurivala nit sam ima dojam da je u žurbi, imam osjecaj da sam ipa odugovlačit moga san i duze od uru i pari da se nebi bunila al nisan tio bit seronja, al poslušna pohvalno, i odlicno iskustvo.
Platio 200 eura, nije ni pribrojila, kasnije kad smo gotovi bili jos 10 minuti beze ćakulali u krevetu, dok smo se oblacili ja reka aj provjeri pare da je sve tu, ona nije, kaze virujen ti. Ono pohvalno skroz. I da, dala mi je da snimam, ja pita mogu li snimat malo ispromovirat ak oce, kaze snimaj al radije ne dijeli. Pa eto imam i koji video u galeriji za uspomenu. Na izlazu povukla za jednu pusicu za doviđenja.
Meni odlicno iskustvo. Preporuke.
Moze kontakt broj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh