SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Zna li iko šta mi a radi...neke extra masaže mi spominje..
 
imaju dvije kao dobre picke ali traze uplate unaprijed lol...

"
Ne trebate nikakav bon uzimat.
Ja vama dam kod vi odete na TISAK ili INU i uplatite nakon uplate vi mozete vidjet sve moje podatke kao na bankovnom računu.
Tako mi je jednostavnije jer sam imala par slučaja da su mi dali Lažne novce.
(Vi nakon uplate možete poništiti tu uplatu u roku 5 dana)"

malo morgen agonti prevaratori 😆
 

Lokacija širi centar grada
Brazilka, oko 25 g, tanka, utegnuta, cca 175 cm/55 kg, tamnoputa, mulatkinja, kosa svijetlija, duga. mislim da su umetci.
Pica glatka, mala, slatka
Dogovor jednostavan, preko whatsappa, kaže da ne radi pola sata, al imala rupu pa rekla da dođem.
Začudilo me šta me pitala preko poruka koliki mi je, kao da se zna pripremiti.
Dočekala me u nekoj kratkoj suknjici, topiću, čarapicama, kao školarka. Zgodna mala, lijep prizor.
Odma upozorenje, "rukom kojom diraš kitu ne diraj picu, jednu ruku koristi za kitu, drugu za picu".
Pušenje solidno, za akciju natrackala lubrikantom i sebe i mene, kao malo se prenemaže za vrijeme seksa, polakše i to.
Da se lizat i lubiti, svršila pri lizanju.
Solidno za 100 eur, al nisam siguran bil opet, ta pravila s kojom rukom dirati kojom ne i prenemaganje me malo odbilo.
100 EUR pola i 200 EUR sat.
Tarifa OK, jer druge koje naplaćuju 200 eur sat deru 150 eur za pola, ova je poštena pa prepolovi, iako kaže da u pravilu izbjegava raditi na pola.
 

Zna li iko šta mi a radi...neke extra masaže mi spominje..
Dragi koliko ova ima godina i jel se isplati ( doc i zapalit cvit, istrest se i otic). Trazim neku u koje mogu na miru zapalit kad dodem
 
Čuvena Marina,55-60god...munjena...,dosa jednom i okrenuo se nazad... katastrofa...Matea i Živa Vatra su jedino šta valja u St...jedina ima jedna iz Dugog Rata...al nisam još proba...
 
Asti boga mislia sam da neradi vise otkad je zadnji put pala... moze se pusit kod matee ili zive vatre
 
Nema,triba doć po nju u Dugi Rat.. Martina i Matea..se zove zavisi na koji broj joj se javiš,ja imam jedan pa ga stavim ovde..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh