SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

😂😂😂
Žale se društvu za zaštitu potrošača?
Dakle ekipa ugovori po ure npr, dodu i plate. Onda 10ak min pricaj, laprdaju i kazu nije mi sad do seksa. Oderedena zenska izgubi musteriju radi debila koji je dosa potrosit nježno vrime. Onda isti taj konj nakon odredenom vrimena zove i kaze duzna si mi..... Ili odradi,, ili vrati ili ces imat probleme....
 
Dakle ekipa ugovori po ure npr, dodu i plate. Onda 10ak min pricaj, laprdaju i kazu nije mi sad do seksa. Oderedena zenska izgubi musteriju radi debila koji je dosa potrosit nježno vrime. Onda isti taj konj nakon odredenom vrimena zove i kaze duzna si mi..... Ili odradi,, ili vrati ili ces imat probleme....
Tocno tako prijatelju, tocno tako. Ekipa se onda pravi glup i curama stvaraju problem. A ja samo cekam takve likove...... Mene su ucili da takvim majmunima treba samo dijeliti samare
 
pozdrav jel tko bija na ?
 
Ma bmk jel to ona il nije.
Znam da je, al ti nastavi tupit svoje, mogla je šta se mene tiče otić i u Tunguziju.
Nije mi jasno šta se toliko upireš dokazati da nije.

Eto ok, nije.
Zadovoljan?
 
Ma bmk jel to ona il nije.
Znam da je, al ti nastavi tupit svoje, mogla je šta se mene tiče otić i u Tunguziju.
Nije mi jasno šta se toliko upireš dokazati da nije.

Eto ok, nije.
Zadovoljan?
Nisan zadovoljan, ti stalno jebes tu seres o njenin privatnin stvarima. Jeba te isus ovo je portal di se daju recenzije a ne privatni podatci. Boga ti novi san, stalno pricas mala iz dugog rata mala iz dugog rata, ima o njoj vise nego istipkanih slova od prve do zadnje stranice. Ovde nesmimo iznasat privatne stvari, ovo je svima dostupno, ne triba cure izlagat sramocenju
 
Ako ces tako lajat laj u privatnim prepiskama, govorim to jer znam tipa koji je usa na portal pa vidija da mu se o nekim curama iz obitelji pise. Ne izlazimo cure problemima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh