SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Čini mi se splitska ekipa je aktivnija od zagrebačke, pa da ponovim jedno pitanje vezano za EGE, preferiram eu curke, latino su možda drukčije po tom pitanju pa se pitanje ne odnosi na njihov modus operandi.
Pitanje je - kako da dođem do prave ili "približno prave" iz EGE opisa?
Vrlo često jedne slike su na EGE, već na WA profilu budu druge. Ak pitam za razliku, već je gusto...
Primjetio sam da vise curki/profila imaju potpuno ili djelomično iste slike. Kad pitam nešt o tome, obično me blokaju i tu je game over.
Ak zatražim frišku sliku, skoro svaki put sam blokan il se barem čude zašto ih to tražim.
Da dođem na vrata i okrenem se? (OK, potrošio sam svoje vrijeme i parking, doduše i njeno vrijeme/€).
Imate li kakav bolji/isproban savjet?
Ja pitan selfie znaci ne triba bit gola mkze bit do grla zakopcana, obicno dobijen onu sa ege profila. To mi je odma znak da tipkan sa agentom. Ako mi se cura svidja sa profila, odem. Ako je neko treci tamo a ne ona ili nesto da ne stima, napisen recenziju na ege oglas pa ubuduce i svi ostali vide kad taj oglas osvane u drugom gradu. I ovdi napisen svoje iskustvo da vi znate. Mozda san ima 3-4 losa iskustva do sada, ostalo je bilo ok
 
Čini mi se splitska ekipa je aktivnija od zagrebačke, pa da ponovim jedno pitanje vezano za EGE, preferiram eu curke, latino su možda drukčije po tom pitanju pa se pitanje ne odnosi na njihov modus operandi.
Pitanje je - kako da dođem do prave ili "približno prave" iz EGE opisa?
Vrlo često jedne slike su na EGE, već na WA profilu budu druge. Ak pitam za razliku, već je gusto...
Primjetio sam da vise curki/profila imaju potpuno ili djelomično iste slike. Kad pitam nešt o tome, obično me blokaju i tu je game over.
Ak zatražim frišku sliku, skoro svaki put sam blokan il se barem čude zašto ih to tražim.
Da dođem na vrata i okrenem se? (OK, potrošio sam svoje vrijeme i parking, doduše i njeno vrijeme/€).
Imate li kakav bolji/isproban savjet?
Kod "latina" ćeš većinom dobit istu curu kao u oglasu. Kod ovih cura s istoka jako rijetko je tako. Upravo zbog toga rijetko idem kod europljanki.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh