SPOLNE BOLESTI

oliktus

New member
Znam da ce neki rec: "šta's se stiso?" i te fore ali nema veze...
Uglavnom nedavno sam imao odnos sa rizicnom osobom...oral bez kondoma a anal sa kondomom.
Posto imam partnericu sam malo u strahu da joj ne prenesem nesto.
Zanima me sto mislite koliko je moj strah opravdan i sto mogu uciniti ako je proslo svega par dana od odnosa?
Znam da se mogu ici testirati ali je proslo kratko vrijeme a i ne znam ako se to moze uciniti anonimno?

zanimaju me i vasa iskustva sa SPB...jeste li ih ikada imali, koliko su rasprostranjene u hrvata opcenito?
 
Znam da ce neki rec: "šta's se stiso?" i te fore ali nema veze...
Uglavnom nedavno sam imao odnos sa rizicnom osobom...oral bez kondoma a anal sa kondomom.
Posto imam partnericu sam malo u strahu da joj ne prenesem nesto.
Zanima me sto mislite koliko je moj strah opravdan i sto mogu uciniti ako je proslo svega par dana od odnosa?
Znam da se mogu ici testirati ali je proslo kratko vrijeme a i ne znam ako se to moze uciniti anonimno?

zanimaju me i vasa iskustva sa SPB...jeste li ih ikada imali, koliko su rasprostranjene u hrvata opcenito?
SPB je malo širok pojam.
Možes peškati blage SPB tipa Klamidija,Hepatitis,Genitalni herpes ili HPV infekcija.
Ako si baš bolje sriće ostaju ti HIV,Triper /Gonoreja i majka svih SPB Sifilis.
Plus bonus Afrička ruža:)(y)
 
Frajeru je pusila bez kondoma... a vi ga jebete... stari ne brini... pa do prije par godina sve dame su pusile bez i svi smo zivi...
HPV se recimo moze prenijeti i oralnim putem, nije cesto, ali ako bude bude grdo, pogotovo onome ko je davao oral, mogu mu cirevi i razni polipi izrasti na zdrijelu u ustima itd. A ako dodje do toga oporavak je dug i mucan.
Da ne spominjem druge bolesti koje su jos gore, neka joj krvare malo desni il ima neku ranicu pa ti ne stavi kabanicu.
Imate stiva na internetu koliko hocete pa citajte.

Ugl. da odg na pitanje, po meni se ne bi trebao puno brinuti jer nisu cesti takvi slucajevi, ali ako postoji opravdana sumnja, odi na test.
 
Uglavnom, svakako se nadam da se brinem bez veze ali nikad ne znas, a i najvise se brinem zbog partnerice iskreno.
Zanima me moze li se testiranje obaviti anonimno ili moram kod svog doktora?
 
Nezaštićeni oralac je relativno mali rizik, pomaže dezinfekcija sa octeniseptom, ovo ubija 90% "gube" :).
 
Uglavnom, svakako se nadam da se brinem bez veze ali nikad ne znas, a i najvise se brinem zbog partnerice iskreno.
Zanima me moze li se testiranje obaviti anonimno ili moram kod svog doktora?
Ma ništa ne brini, isti sam strah imao i ja prije 3 godine, frankfurt i malo zabave a onda natrag k curi. Imao sam tada 19 i nikada nisam bio s prostitutkama pa me lovila panika, što ako kondom ne djeluje itd. Ali prošle su 3 godine i još sam živ tako da se i ti bezveze brineš.
 
Gdje je najbolje privatno obaviti testiranje na sve SPB u Zagrebu ? Obišao sam desetak cura sa ege, a sve puše bez i ljube se, pa da obavim kontrolu.
 
Gdje je najbolje privatno obaviti testiranje na sve SPB u Zagrebu ? Obišao sam desetak cura sa ege, a sve puše bez i ljube se, pa da obavim kontrolu.

98 % si siguran da nisi pokupio ništa, osim ako nisi imao odnos bez gumice.
A za privatno, ima neki laboratorij-privatna klinika u zg, al ne znam testiraju li na spb.
Zaboravio sam kak se zove
 
Nikad nisi siguran , govorim o svom iskustvu od prije petnaestak godina kad sam od običnog pušenja bez zaštite u Splitu zaradio odjedanput tri SPB, klamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, do tada nikad nisam čuo za te bolesti. Mogu se samo zahvaliti dr Grbić Leko koja me je izliječila pa čak i psihički podržala jer kad sam saznao nalaz sve mi se srušilo, psihički sam se slomia da zbog jedne nesmotrenosti upropastim sebi život.
 
Nikad nisi siguran , govorim o svom iskustvu od prije petnaestak godina kad sam od običnog pušenja bez zaštite u Splitu zaradio odjedanput tri SPB, klamidiju, ureaplazmu i mikroplazmu, do tada nikad nisam čuo za te bolesti. Mogu se samo zahvaliti dr Grbić Leko koja me je izliječila pa čak i psihički podržala jer kad sam saznao nalaz sve mi se srušilo, psihički sam se slomia da zbog jedne nesmotrenosti upropastim sebi život.
Ove tri SPB koje si nabrojao su bakterije koje se i jednostavno liječe antibioticima. Ali nisam znao da se tako lako prenose oralom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh