Snimka seksa nakon jednog tuluma

Lucy

New member
Moje društvo se okupilo i završili smo na tulumu blizu Jastrebarskog. Lik je imao predobru kuću u koju smo bile pozvane skupa s drugim dečkima koje do tada nismo nikada vidjele. Sve je bilo ok dok nije došao alkohol, ujutro smo se probudile polugole i odma nam je bilo jasno što se dogodilo. Naravno jedan je sve to snimao i pokušao nas ucjenjivati. Sva sreća da je na snimki bilo još dvoje njegovih frendova koji su oženjeni pa je snimka eksprsno nestala. Želim samo upozoriti cure i dečke da paze na svoju privatnost kada odlaze na slične zabave jer kasnije nema kajanja.
 
Moje društvo se okupilo i završili smo na tulumu blizu Jastrebarskog. Lik je imao predobru kuću u koju smo bile pozvane skupa s drugim dečkima koje do tada nismo nikada vidjele. Sve je bilo ok dok nije došao alkohol, ujutro smo se probudile polugole i odma nam je bilo jasno što se dogodilo. Naravno jedan je sve to snimao i pokušao nas ucjenjivati. Sva sreća da je na snimki bilo još dvoje njegovih frendova koji su oženjeni pa je snimka eksprsno nestala. Želim samo upozoriti cure i dečke da paze na svoju privatnost kada odlaze na slične zabave jer kasnije nema kajanja.
nisu u redu...
 
Bolje je upozorenje za one koji snimaju, naime po zakonu ne smiju ništa objaviti bez da pitaju one koji su na snimci, bilo je brdo takvih slučajeva i svi koji su snimku objavili platili su gadne odštete ;)
 
"Lik je imao predobru kuću u koju smo bile pozvane skupa s drugim dečkima koje do tada nismo nikada vidjele."
I vama je to curama skroz normalno uputiti se na tulum sa ljudima koje do tada nikad niste vidjele, s istima se nacugati, popušiti koji joint, povući koju lajnu, poseksati se i onda se zaprepastiti da su vas snimali i pokušali ucijeniti. Meni je tu samo čudno da su tako lošu snimku uradili na način da su se oni vidjeli na snimci odnosno da ih se moglo prepoznati. Očito da su ipak papci.
I što je najluđa sama si napisala "naravno jedan je sve to snimao" i što se onda čudiš očito si to i očekivala.
 
Moje društvo se okupilo i završili smo na tulumu blizu Jastrebarskog. Lik je imao predobru kuću u koju smo bile pozvane skupa s drugim dečkima koje do tada nismo nikada vidjele. Sve je bilo ok dok nije došao alkohol, ujutro smo se probudile polugole i odma nam je bilo jasno što se dogodilo. Naravno jedan je sve to snimao i pokušao nas ucjenjivati. Sva sreća da je na snimki bilo još dvoje njegovih frendova koji su oženjeni pa je snimka eksprsno nestala. Želim samo upozoriti cure i dečke da paze na svoju privatnost kada odlaze na slične zabave jer kasnije nema kajanja.
Pošalji Mi snimku!
 
Pa dobro, moze se zavrsit na partyu s nepoznatim ljudima. To je sasvim ok. Neki to ne podrzavaju i to je ok. Nismo tu da sudimo vec da sirimo ideje :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh