Smanjene performance iliti, desilo se jednom pa drugi put..

Adalbert

New member
Da ne trošim puno vremena svima, najiskrenije. Imam 50+ i sitno, izgledam solidno, zdrav sam po svim fizičkim i nefizičkim mjerilima. Još prije par godina desila mi se kiflica kad je trebao biti up and running..onda se to sredilo uz zeku. Onda se nakon 50 i neke desilo da se kiflica ooopet nije htjela propnuti kad je trebalo, pa sam se malo zapitao za svoje sposobnosti i samopouzdanje koje se malkice narušilo. Od tad kad je to bilo (par godina) nisam više bio ni sa kime pa ne znam šta se dešava ali me to otvoreno pitanje pomalo muči kao vjerujem svakog muškarca kojem se to desi. Budući da sam solo, ovdje sam došao jer vidim da ima zanimljivih druženja svih vrsta. Htio bih upoznati nekoga s kim bih malo istraživao ta događanja, prvenstveno me zanimaju ženske osobe mojih ili sličnih godina, ali ne bih imao ništa protiv istražiti i sa trans. Dakle druženja s nešto intime, prostor s moje strane osiguran, čist i u gradu. Zagrebu, da preciziram. E sad ne znam kako dalje ide i da li će nešto ići, napisao što sam imao, valjda sam bio jasan! :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh