SLOVENIJA - Iskustva & recenzije

Ovisi kako naletiš.. nekada se u crystalu znalo nać dobrih ukrainki, posljednih par puta ne. bilo ih je i u fenixu.. u škofijama su uglavnom bile starije ali jeftinije.. nisam dosta dugo bio pa ne mogu reć kakva je sada situacija..
Odeš, provjeriš i vidiš ponudu. Kopar-ankaran-škofije ti je sve u 5 min vožnje
 
Ovisi kako naletiš.. nekada se u crystalu znalo nać dobrih ukrainki, posljednih par puta ne. bilo ih je i u fenixu.. u škofijama su uglavnom bile starije ali jeftinije.. nisam dosta dugo bio pa ne mogu reć kakva je sada situacija..
Odeš, provjeriš i vidiš ponudu. Kopar-ankaran-škofije ti je sve u 5 min vožnje
ima negdje br.od škofija ili da bas prodem tamo s autom:) i svakako hvala na info
 
pozdrav i mene bi zanimalo gdje je to u skofije i ko ima možda netko neki kontakt ili Adresu da nadjem.
 
Nemam broj.. uglavnom, u centru škofija, na gugl karti pronađeš " mesnica Alan", i oba salone se nalaze ispod nje ( ili recimo iza zgrade u suterenu), jedan je na početku, a drugi na kraju zgrade.. ugl piše massaggi, masaža.. prođeš i vidiš ponudu.. u prvom se uz malo pregovora dalo spustit cijenu
 
Ok hvala
Nemam broj.. uglavnom, u centru škofija, na gugl karti pronađeš " mesnica Alan", i oba salone se nalaze ispod nje ( ili recimo iza zgrade u suterenu), jedan je na početku, a drugi na kraju zgrade.. ugl piše massaggi, masaža.. prođeš i vidiš ponudu.. u prvom se uz malo pregovora dalo spustit cijenu
Ok Hvala na inf nebi nikad našao,A koliko je otprilike cijena za komplet? da uopće ko je preskupo da ne gubim vrijeme?
 
Uglavnom su tražile 100 eura, ali se spuštalo na 80.. jedanput je bila jedna malo jača ruskinja, ko rambo, koja je odmah pitala 50 za komplet..
 
Molim vas ako može još jedno pitanje
Geisha u Ljubljani? Da li je ok ? Sigurni salon ili ? Idem preksutra pa me zanima da budem siguran i svakako javim dojmove. Vidim da je već pisano ali pre 2 godine pa me za ima ima li novijih iskustava ?
 
POZOR.
NE NASJEDAJTE NA PREVARU U KOPRU .
IMA JEDAN SALON KOD CAFE BAR ATLANTIDA. NAVUC CE VAS SA LIJEPIM GLASOM SA PREDIVNOM CUROM NA OGLASU. A VRATA CE VAM OTVORITI GRDOBINA OD 90KG/120CM..
 
Sad sam bio u Sakuri, pored caffe bara Atlantide i vrata će vam otvoriti plava zgodna cura, a unutra vas čeka crna Ukrajinka sa savršenim tijelom. Preporuka definitvno. Možete birati 15 minuta masažu pa na dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh