SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Jel bio netko? Kakva su iskustva?
 
Bok nisam nikad bil kod transice. Kak izgleda susret s njima? Jel imaju prave sise ili neke prsluke koji izgledaju kao sise? Jesu napaljeni pa te zele karat (ja ne bi da me karaju) ili puste da ti njih samo? To su muski sve u biti jelda? Sori na dugom pitanju i tenks
 
Bok nisam nikad bil kod transice. Kak izgleda susret s njima? Jel imaju prave sise ili neke prsluke koji izgledaju kao sise? Jesu napaljeni pa te zele karat (ja ne bi da me karaju) ili puste da ti njih samo? To su muski sve u biti jelda? Sori na dugom pitanju i tenks
Uglavnom silikone imaju. Kak izgleda susret normalno ko is običnom ženskom. A što se tiče karanja ovisi o tebi možeš joj reć i ne moraš. A dalje ovisi isto o tebi ove strane uglavnom puše sa kondomom i 800 kn su pol h 1h 1200 imaju foru da ti za 1 h daju svršit dva puta a u pol h 1 i kad svršiš uglavnom gledaju kak da te se riješe što prije ili ak ti istekne vrijeme. I da naravno uvijek si ti kriv za sve.Bio s nekom strankinjom Brazilkom i reko ajd da probam kak je to kad te kara samo je imala prevelikog i ja nisam mogao to izdrazat mislim da sam tu čak i svršio ne sjecam se više bilo je to negdje preko ljeta kraj 8 početak 9 mjeseca i nis rekla kao da ce pusit bez kondoma ali je ipak sa i uzeo 1 h a nakon 40 min je vec bilo da se idem tusirat i da smo gotovi. Tak da 1 h ne prepuročam cisti gubitak para.
Al sve ovo karanje i to da oni tebe ovisi uglavnom o tebi jel oces ili ne , al karaju sam ako kazes da moze i ak je aktiv ak je pasiv onda nece karat al ove strankinje skupe brazilke su uglavnom i aktiv i pasiv i sve imaju istu semu 800 pol h 1200 1 h neke nude i u troje s njihovom trans frendicom al onda su cijene duple
 
Da li netko ima iskustva sa vaaatrena ili soraja25 sa smokve?
Soraja25 je negdje kod kvatrica, ima 2 metra sa štiklama i navodno zaista postoji.

Vaaatrena (bivši profil melinzg koji je lagao da je iz Slovenije, a kao živi u Zagrebu) caramela4 sexytranshotica Qatar sportiuzitak I još neki su fake profili od jedne osobe napravljeni samo zato da šire laži protiv drugih transica kako bi taj netko tko se krije iza tih Fake profila sebi uzeo što veći dio kolača tj. jebača.
Uglavnom bolesno što su neki likovi sposobni raditi samo da dođu do što više kuraca..
.
 

Hahahaha , šta je bilo , uzima ti previse musterija ?
Novi racun , 3 komentara i svi seru po drugima. Bas me zanima koji si ti transic iz oglasnika.
Nadam se da ce i po tebi srat konkurencija bez dokaza.
Ako imas dokaza za ove optuzbe navedi ih , a ne rekla kazala , prozirni ste.
Općenito se ovakvi forumi i najčešće subjektivna mišljenja na njima,trebaju uzeti s VEEEELIKOM dozom rezerve jer osim što se transice međusobno mrze i pokušavaju što više ocrniti jedna drugu (ne znam koji je razlog osim nezadovoljstva vlastitim životom i straha da će ti netko uzeti kruh od kojeg živiš???), postoje i nezadovoljne mušterije, a tu opet može biti masa razloga nezadovoljstva, i zapravo uopće ne mora biti kriva transica pa sve do toga da neki koji su odbijeni žele osvetu i koriste forum za to.

A posebno što je Internet idealno mjesto da iz svoje anonimnosti napadaš osobe koje ipak postoje, ne trebaš dati nikakav dokaz za svoje "činjenice" plus osoba koja je napadnuta nema mogućnost obrane.
Tako da ja po mome iskustvu, najbolje osobno provjeriti, gdje god da dođeš uvijek možeš reći, ne bi, hvala, doviđenja.
 
Soraja25 je negdje kod kvatrica, ima 2 metra sa štiklama i navodno zaista postoji.

Vaaatrena (bivši profil melinzg koji je lagao da je iz Slovenije, a kao živi u Zagrebu) caramela4 sexytranshotica Qatar sportiuzitak I još neki su fake profili od jedne osobe napravljeni samo zato da šire laži protiv drugih transica kako bi taj netko tko se krije iza tih Fake profila sebi uzeo što veći dio kolača tj. jebača.
Uglavnom bolesno što su neki likovi sposobni raditi samo da dođu do što više kuraca..
.
Vaaatrena ako su stvarne slike ne izgleda lose,da li je netko vidio uzivo?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh