SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Osobno mislim da potvrdjujes znanstvne studije koje pokazuju da među žestokim homofobima ima puno latentnih homosekualaca... bojis se toga zato toliko grizes i seres... a o dami koju branis sta pametno rec za psiho profil osobe koja se jebe za pare... zato sljamu i perverzijo koji se ovdje okupljate zajedno s mojom malenkosti koji kurac ste se nasli pravit pametni i moralizirat i to na forumu za karanje... komedija zesca.
Pozdrav brainu nad brainovima. Studije kažeš?! Istraživanje. Može li abstract studije brainu nad brainovima? Otvorio si oči brojnima osim sebi i opet projiciraš. Ko je tu "-----fob", ti sa takvim stavom ili ostali koji ne iznose riječi mržnje i psovke? Ono si što si kao i svako od nas.
 
jedna retorička pitalica, čini mi se prikladna za temu...u zatvoru je to bilo: dužnik nema lovu da vrati i naguzit će ga ovaj kojemu mora vratiti dug, e sad dužnik se naguzi a ovaj mu stavi erotski(straight) časopis na leđa da gleda i očito zamišlja žene dok ga guzi...tko je peder u toj priči? 😂
 
jedna retorička pitalica, čini mi se prikladna za temu...u zatvoru je to bilo: dužnik nema lovu da vrati i naguzit će ga ovaj kojemu mora vratiti dug, e sad dužnik se naguzi a ovaj mu stavi erotski(straight) časopis na leđa da gleda i očito zamišlja žene dok ga guzi...tko je peder u toj priči? 😂
Danas su tobože svi hetero a dudali bi ga većina, bitno da je optička varka i to je to, transvestiti imaju čini mi se više posla od žena iz oglasa 😏
 
jel ima koji novi transić u zg da ga željno puši i prima? Onak baš iz želje a ne odrađivanje i pedala?
 
Bio sam danas kod Victorie Shayk...
Nevjerovatno iskustvo
da mi je netko pricao, nebi mu vjerovao...
Glatka koža, mirišljava, lijepa, zgodna nadasve!
nisam dao pasiv, samo sam je dobro iskarao i GFE je bio dobar na pocetku
voli se maziti ....
 
Bio sam danas kod Victorie Shayk...
Nevjerovatno iskustvo
da mi je netko pricao, nebi mu vjerovao...
Glatka koža, mirišljava, lijepa, zgodna nadasve!
nisam dao pasiv, samo sam je dobro iskarao i GFE je bio dobar na pocetku
voli se maziti ....
solo si uzeo ili s onom frendicom? koliko para?
p.s. šta se dešava s onim domaćim likom "Valerija" oglasi joj na smokvi djeluju ko da je psihički loše? Ili nema mušterija
 
Ćuo se samo s njom i cijena ti je 800 kn pol h ili 700 a 1200-1300 kn sat. Dodatno svršavanje naplaćuje 300 kn. Za razliku od Jhenifer kod koje su cijene iste ali ako uzmeš 1 h možeš više puta svršit. Sad kod Jhenifer bio ali uglavnom to pušenje s kondomom mi se nije dopalo a od tebe zahtjeva da bez kondoma. A što se tiče Ivete nisam bio,ali planirao ići kroz koji dan. Nadam se da ću ići idući tjedan pa napišem. E da i još mi je rekla ako imate simptome korone da ne dogovarate susret. I kolko sam shvatio može biti i aktiv i pasiv valjda kako kome od

Ivete Kristensen prava Shemale sa silikon sisama iz Oglasnika plavog..... Neka recenzija konačno?!!
To bi me više zanimalo, nego ove recenzije o dečkićima u halterima koji se vikendom maskiraju i prodaju spike.
ako si bio kod Ivete Kristensen piši nam detalje!
Ivete je ok, malo je fotosopirala slike bolja na slikama nego uzivo.
Oral sa kondomom, ima pimpac mozda 10-11 cm.
Guza mala lijepa, sise isto manje ok...800kn pola saata
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh